Daha muhafazakar bir risk sermayesi piyasasında, büyük teknoloji hızlanacak mı?

Merhaba ve tekrar hoş geldiniz Eşitlikmanşetlerin ardındaki sayıları ve nüansları ortaya çıkardığımız, startup’ların işiyle ilgili bir podcast.

Bu bizim Genellikle bir kişiye odaklandığımız Çarşamba şovu – ama bugün iki kişiyle konuşuyoruz! – işlerini düşünün ve gerisini paketleyin. Bu hafta, Alex konuştu Hans YangBaşlangıçlar için Microsoft Genel Müdürü ve tom davisteknoloji devinin kendisini başlangıç ​​​​dünyasına ve AI ile ilgili her şeye daha derin bir şekilde entegre etmek için nasıl çalıştığı hakkında Microsoft Başlangıçlar Kıdemli Direktörü.

Microsoft’un yeni başlayanlara yönelik ekibi TechCrunch yaptı geçtiğimiz günlerde kabul edilen girişimlere bir dizi avantaj sağlayan yeni Pegasus programı için. Bu çalışma, Microsoft’un girişim kolu aracılığıyla yeni ve gelecek girişimlere sermaye sağlama çabasının yanında oturuyor.

Geleneksel risk sermayesi olarak daha muhafazakar bir pazarda küçülüyor Microsoft gibi bir teknoloji deviyle çalışmak cazip gelebilir. Büyük teknoloji şirketlerinde yeni başlayanlara yönelik işlerin yaygın olduğunu unutmayın: Google’ın, Amazon’da olduğu gibi bir başlangıç ​​programı vardır.

Kısacası, büyük bir bulut oyuncusuysanız, bir sonraki teknoloji patlama hikayelerinin lütfunu kazanmak sadece iyi bir iştir.

Son olarak Microsoft, bulut üzerindeki çalışmalarını bir yıl öncesinden farklı bir bağlamda ortaya koyan OpenAI ile yakın.

Equity, Cuma günü haber özetimizle, ardından Pazartesi günü haftalık açılış programımızla ve önümüzdeki Çarşamba günü oldukça heyecanlandığımız bir röportajla geri dönecek. O zamana kadar bizi Twitter’da yakalayabilirsiniz: @EquityPod.

Sonra konuşuruz!

Bölüm transkriptleri ve daha fazlası için şu adrese gidin: Equity’nin Simplecast web sitesi.

Öz sermaye her Pazartesi, Çarşamba ve Cuma sabah 7:00 PT’de düşer, bu nedenle bize abone olun Apple Podcast’leri, bulutlu, spotify ve tüm yayınlar. TechCrunch ayrıca bir kriptoda harika şovA kurucularla röportaj yaptığını gösterbir ki hikayelerimizin nasıl bir araya geldiğini ayrıntılarıyla ve dahası!


kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada

Yorum yapın