Cameo, ünlü karşılama pazarı küçülürken daha fazla işten çıkarma duyurdu

rent a car 34

Ünlülerden görüntülü selamlama siparişi veren bir web sitesi olan Cameo yeniden küçülüyor.

değerinden daha fazla değer biçilen Chicago girişimi 2021’de 1 milyar dolarbir rapora göre 80 işçiyi işten çıkarmayı planlıyor bilgi. TechCrunch’ın ulaştığı CEO Steven Galanis, Cameo’nun “ekibimizin boyutunu küçültmeye” karar verdiğini doğruladı, ancak yönetici firmanın ortadan kaldıracağı iş sayısını kabul etmedi.

Hareketin Cameo’yu 50’den az çalışanla bıraktığı bildirildi – “yaklaşık 400Galanis, şirketin işlerin gerçekten patladığı zamanlara döndüğünü söyledi.

Mayıs 2022’de Cameo, 87 işçiyi işten çıkardı. O sırada Galanis, ifade Cameo’nun “pandemi kilitlenmeleri sırasında hem hayran hem de yetenek talebini destekleyebilmek” için “hızlı bir şekilde çok sayıda insanı işe aldığını” söyledi. Ardından pazar “hızla değişti” diye ekledi Galanis.

CEO, bu kararı, firmanın web3 gibi “yeni zorluklarda gezinme çevikliğini elde etmenin yanı sıra odaklanmayı yeniden kazanabilmesi” için bir rota düzeltmesi olarak adlandırdı. Web3 o zamandan beri yutturmaca kadar yaşamak için başarısız oldu.

Galanis bugün yaptığı açıklamada, önceki işten çıkarmalara atıfta bulundu. Yönetici, “Son küçültmemizle işimizi doğru boyutlandırdığımıza inandık, ancak ekonomik koşullar büyümeyi yavaşlatmaya devam ederken, Cameo daha akıcı bir ekiple odağını keskinleştirecek” dedi.

kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada

Similar Posts

Bir cevap yazın