Cambrian BioPharma’nın ilaç (ve ilaç şirketi) gelişimini nasıl yeniden keşfettiğini duyun

Bu TechCrunch Live etkinliğini duyurmaktan heyecan duyuyorum. Startup Cambrian BioPharma, bir ilaç şirketine radikal bir yaklaşıma öncülük ederken, hayat değiştiren bir teknoloji geliştiriyor. bunu kaçırmayın TechCrunch Live 3 Mayıs’ta 12:00 PDT’de gerçekleşecek. Buradan kaydolun. İzlemek ve katılmak ücretsizdir.

Cambrian BioPharma kendisini, ilaç geliştirmeyi geliştirme ve yönetme konusunda devrim niteliğinde bir yaklaşımla yeni bir ilaç şirketi olarak tanıtıyor. James Peyer, PhD, şirketi 2019’da kurdu ve o zamandan beri yaşa bağlı hastalıkların nedenlerini hedeflemek için tasarlanmış ilaçların gelişimini hızlandırmak için 180 milyon doların üzerinde para topladı.

Ama en ilginç kısım bu değil. Peyer’in yönetici ekibi, geleneksel ilaç şirketlerine kıyasla çok büyük miktarda öz sermaye vererek üst düzey yetenekleri çekmeyi başardı. Şirket, Cambrian BioPharma içinde farmasötik ürünler geliştirmek yerine, yeni şirketin işletilmesine yardımcı olacak deneyimli Cambrian BioPharma yöneticilerinin yanı sıra C-suite’te oturan en iyi bilim adamlarıyla çözümü geliştiriyor.

Future Ventures’tan Maryanna Saenko da bu TechCrunch Live etkinliğinde konuşuyor. Cambrian BioPharma’nın yönetim kurulunda yer alıyor ve şirketin Seri A, B ve C turlarına yatırım yaptı. İkisi birlikte Cambrian BioPharma’nın benzersiz iş modelini yıkacak ve bu sürecin neden bu kadar iyi çalıştığını açıklayacak.

Maryanna ayrıca, Deep Genomics, Earthshot Labs ve Gameto dahil olmak üzere birkaç derin teknoloji tıbbi girişiminin yönetim kurullarında oturduğu Future Ventures’ın kurucu ortağı ve ortağıdır. Future Ventures’ta ve daha önce Khosla Ventures, Threshold Ventures ve DFJ’de geçirdiği zamandan zengin bilgi ve deneyim getiriyor. Onun ve James Peyer’in Cambrian BioPharma’nın yenilikçi çalışması hakkında konuşması bir zevk.

TechCrunch Live etkinliği için buradan kaydolun.

kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada

Yorum yapın