Bu teknoloji kazanç sezonunda nelere dikkat edilmeli?

rent a car 34

Yaklaşan teknoloji kazanç döngüsünde aradıklarımız

bir çoğu dünya sindirmekle meşgul Twitter’ın markası “X” olarak değiştiriliyor ancak teknoloji dünyasında daha ciddi şeyler oluyor: Worldcoin burada!

Ben çocuğum. Bugün asıl önemli olan, başka bir kazanç döngüsüne başlıyor olmamızdır; bu, teknoloji ürünleri ve hizmetleriyle ilgili olarak ekonominin durumuna ilişkin bir bakış açısı elde etmek için teknolojinin en büyük ve en zengin şirketlerinin sonuçlarını inceleyebileceğimiz anlamına gelir. Başka bir deyişle, donanım ve yazılım.


Borsa yeni başlayanları, pazarları ve parayı keşfediyor.

Oku onu TechCrunch+’ta her sabah ya da al Exchange bülteni her cumartesi.


Tabii ki, bu döngüde bazı tanıdık temalar göreceğiz, ancak durup hepimizin dikkat etmesi gereken birkaç noktadan bahsetmek istediğim yeterince yeni trend var.

Kazanç sezonunun startup dünyasını birkaç şekilde etkilediğini unutmayın. En önemlisi, yönlendirici bir sinyal veriyor: Halka açık teknoloji şirketleri, pazarlarının belirli bir alanında hızlı bir büyüme bildirdiğinde, yatırımcılar benzer bir talep dalgasından yararlanabilecek daha genç şirketlere ilgi duyuyor.

Ve tabii ki, başlangıçlar bu sonuçları önemsemeli çünkü temel karşılaştırılabilir gruplarını oluşturan halka açık şirketleri yeniden fiyatlandırabilirler, bu da kaynak yaratmayı kolaylaştırabilir veya zorlaştırabilir ve çıkış değerlerinin belirlenmesine yardımcı olabilir.

Başka bir deyişle, bu büyük bir anlaşma.

Belirttiğimiz gibi bu sabah Equity’de, bu hafta Microsoft, Alphabet, Spotify, Snap, Roku ve çok daha fazlasından haber alacağız. Bu hafta rapor veren şirketlerin genişliği göz önüne alındığında, resmen ihlalin içindeyiz.

Şimdi, bu belirli kazanç döngüsü için hepimizin aklında tutmamız gereken şeye geçelim! Bu eğlenceli olacak, söz veriyorum.

Dikkat edilmesi gereken dört şey

AI yutturmacasının dolara dönüştüğü yer

Şimdiye kadar, neredeyse herkesin size nasıl olduğunu söylemesinden muhtemelen fazlasıyla sıkılmışsınızdır. AI her şeyi değiştirmek üzere kardeşim. Seni hissediyoruz.

kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada

Similar Posts

Bir cevap yazın