Başlangıçlar, iyi bir amaç için olsa bile, yine de sermaye toplayabilir

girişim sermayesi ne zaman 2022’de yavaşlamaya başlayan birçok kişi, yatırımcıların kendilerini rahat hissettikleri yere, yani ağlarındaki insanlar tarafından kurulan SaaS şirketlerine çekileceklerinden korkuyordu. Ve en yüksek büyüme ölçütlerini yayınlamayan herhangi bir şirket, finansmanı güvence altına almakta zorlanırdı. Bu büyük ölçüde doğru olsa da, parlak noktalar da oldu. Everytable’ın son raundu bunlardan biri.

Görev odaklı gıda teknolojisi girişimi, dürümler ve salatalar da dahil olmak üzere sağlıklı hazır gıdaları fast-food zincirleri kadar erişilebilir ve uygun fiyatlı hale getirmeyi amaçlıyor. Başlangıç, markalı otomatlar ve teslimat dahil olmak üzere çeşitli diğer kanallar aracılığıyla dağıtımın yanı sıra, her bir mağazanın bulunduğu yere göre menüsünü fiyatlandırıyor.

27 Haziran’da girişim, mevcut yatırımcılara ek olarak insan sağlığını iyileştirmek için gıda çözümleri geliştiren kar amacı gütmeyen şirketleri destekleyen Dohmen Etki Yatırım Fonu liderliğindeki 25 milyon dolarlık C-2 Serisi turunu duyurdu. Bu tur, şirketin perakende ayak izini genişletmesine yardımcı olacak; Everytable, 2023’ün ikinci yarısında 25 mağaza açmayı umuyor.

Bu anlaşma birkaç nedenden dolayı dikkate değer – bunların hiçbiri Haziran sonundaki kitlesel VC yaz çıkışının ortasında duyurulmamış olması. Birisi hala çalışıyor!

kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada

Yorum yapın