Baldur’s Gate 3 bu yıl Xbox’a geliyor

Bu Ekim ayında San Francisco’da düzenlenecek olan ve “Playing the Edge” temasını keşfedeceğimiz GamesBeat Summit Next’in geri dönüşünü duyurmaktan büyük heyecan duyuyoruz. Konuşmak için başvur Burada ve sponsorluk fırsatları hakkında daha fazla bilgi edinin Burada.


Baldur’un Kapısı 3Yılın en popüler oyunlarından biri olan , şu ana kadar yalnızca PC’ye çıktı. Geliştirici Larian Studios, Eylül ayında PS5 ve Mac için çıkacağını duyursa da oyunun Xbox’a ne zaman geleceğini onaylamamıştı. Şimdi Larian, bağlantı noktasını engelleyen barikatın çözümüne ulaştığını ve oyunun Xbox sürümünün yıl sonundan önce çıkacağını doğruladı.

Larian CEO’su Swen Vincke şunları söyledi: bir Twitter gönderisi Xbox’tan Phil Spencer ile konuştuktan sonra bir çözüme ulaştıklarını söyledi. “[We’ve] Baldur’s Gate 3’ü bu yıl da Xbox oyuncularına sunmamıza olanak tanıyan bir çözüm bulduk, uzun süredir üzerinde çalıştığımız bir konu bu.”

rent a car 34

Vincke, oyunun Xbox konsolları için versiyonları arasında ufak bir fark olacağını da sözlerine ekledi: “Seri X’te bölünmüş ekran coop özelliğiyle tüm iyileştirmeler orada olacak. Series S, bölünmüş ekran coop özelliğine sahip olmayacak ancak aynı zamanda çapraz ekran coop özelliğini de içerecek. Steam ve Xbox Serisi arasındaki ilerlemeyi kaydedin. Larian’ın yayın yönetmeni Michael Douse, Temmuz ayında onaylandı S Serisindeki bölünmüş ekran kümesi platformun en büyük sorunlarından biriydi.

Baldur’s Gate 3 yılın en büyük çıkışlarından birini gerçekleştirdi. Steam’in en iyi 10 oyun listesi piyasaya sürülmesinden sonraki birkaç gün içinde çoğu eşzamanlı oyuncuyla. Vincke, Xbox lansmanı için belirli bir çıkış tarihini onaylamadı. Oyun 6 Eylül’de PS5 ve Mac için çıkıyor.

GamesBeat’in inancı Oyun endüstrisini ele alırken “tutkunun işle buluştuğu yer” söz konusudur. Bu ne anlama gelir? Sadece bir oyun stüdyosunda karar verici olarak değil, aynı zamanda bir oyun hayranı olarak haberlerin sizin için ne kadar önemli olduğunu size anlatmak istiyoruz. İster makalelerimizi okuyun, ister podcast’lerimizi dinleyin, ister videolarımızı izleyin, GamesBeat sektör hakkında bilgi edinmenize ve onunla etkileşimde bulunmanın keyfini çıkarmanıza yardımcı olacaktır. Brifinglerimizi keşfedin.


kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada

Similar Posts

Bir cevap yazın