Train Sim World 4’ün Eylül lansmanı duyuruldu

Bu Ekim ayında San Francisco’da düzenlenecek olan ve “Playing the Edge” temasını keşfedeceğimiz GamesBeat Summit Next’in geri dönüşünü duyurmaktan büyük heyecan duyuyoruz. Konuşmak için başvur Burada ve sponsorluk fırsatları hakkında daha fazla bilgi edinin Burada.


Dovetail Games bu hafta en yeni sürümünde yeni bir giriş başlattığını duyurdu. hobi dostu demiryolu simülasyonu Train Sim World 4 adı verilen yeni oyun, Eylül ayında piyasaya sürülüyor ve serbest dolaşım, fotoğraf modu ve bu platformda oynanıyorsa PC Route Editor’ın beta sürümü de dahil olmak üzere seride yeni olan çeşitli özelliklere sahip.

Dovetail’e göre yeni oyun, oyuncuların S-Bahn Vorarlberg Hattı ile oynayabileceği Avusturya’yı mevcut ülkeler listesine ekliyor. Oyunun Deluxe Sürümü, klasik Flying Scotsman’ın yanı sıra Londra Kuzey Doğu Demiryolundaki Azuma’yı da ekliyor. Oyuncular ayrıca Los Angeles’ta Metrolink’in F125’ine de binebilirler.

rent a car 34

Sorumlu yapımcı Matt Peddlesden yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Tren koleksiyonunuzu oynamanın ve keyfini çıkarmanın önemli yeni yolları ile birlikte tüm yeni tren operatörleri, tüm yeni trenler ve hatta yeni bir ülke ile Train Sim’in ne kadar kontrol ve yaratıcılık sağladığını görmek gerçekten heyecan verici. Dünya 4 oyuncuların eline geçiyor.”

Train Sim World 4, 26 Eylül’de PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One ve PC’de (Steam ve Epic Store aracılığıyla) çıkıyor. Serinin önceki oyunu Train Sim World 3, Xbox Game Pass’ten kaldırılacak göre 1 Eylül’de Dovetail’in SSS’si. Yeni oyun Game Pass’e katılmayacak.

GamesBeat’in inancı Oyun endüstrisini ele alırken “tutkunun işle buluştuğu yer” söz konusudur. Bu ne anlama gelir? Sadece bir oyun stüdyosunda karar verici olarak değil, aynı zamanda bir oyun hayranı olarak haberlerin sizin için ne kadar önemli olduğunu size anlatmak istiyoruz. İster makalelerimizi okuyun, ister podcast’lerimizi dinleyin, ister videolarımızı izleyin, GamesBeat sektör hakkında bilgi edinmenize ve onunla etkileşimde bulunmanın keyfini çıkarmanıza yardımcı olacaktır. Brifinglerimizi keşfedin.

kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada

Similar Posts

Bir cevap yazın