Babasının mezarı başlangıcında ölü bulundu

Babasının mezarı başlangıcında ölü bulunduEfeler ilçesi Kemer Mezarlığı’na ziyaretine gelen bir şahıs bölgede oluşan yoğun kokunun peşinden mezarlığın başında bir bireyin hareketsiz bir biçimde yerde yattığını görmüş oldu. Durumu mezarlık görevlilerine bildirmesinin peşinden, görevliler bölgeye gelerek yerde yatan şahsın ölü olduğunu görmüş oldu.

Mezarlık görevlileri durumu 112 Acil Çağrı Merkezi’ne bildirdi. İhbar üstüne bölgeye sıhhat ve polis ekipleri sevk edildi. Kısa müddette bölgeye gelen takımlar, bölgede olay yeri araştırma emek harcaması başlattı. Yapılan ilk araştırmalarda gencin, 2 yıl önce vefat eden babası Şaban Çoban’ın mezarı başlangıcında birkaç gün önce vefat ettiğini belirledi.

Kimlik tespiti için yapılan çalışmalarda gencin 33 yaşındaki Yusuf Çoban olduğu öğrenildi. Mezarlık çevresinde meydana getirilen aramada gencin yanında minik bir çanta bulunmuş oldu. Çanta içinde meydana getirilen araştırmalarda ise birkaç parça kıyafet ile şeker hastalarının kullandığı insülin iğneleri bulundu.

Bölgeye gelen Efeler Belediyesi ekipleri, yapılan işlemlerin arkasından talihsiz gencin cansız bedeni alarak Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Uygulama ve Araştırma Hastanesi morguna götürdü. Çoban’ın kati ölüm nedeni yapılacak otopsinin ardından netlik kazanacak.

kaynak: linehaber.com.tr

Similar Posts

Bir cevap yazın