Astropad, 120 dolarlık bir iPad çizim standıyla geri döndü

geçen mayıs astropad ile Sherlocked olmanın iki yıllık yıldönümünü kutladı bir blog yazısı. Girişim, “Astropad’in varlığının ilk birkaç yılında, Apple ekosistemine fazla bağımlıydık ve bedelini ödedik” dedi. Sadece ikinci yıldönümüne ulaşmak kendi başına bir meydan okumaydı. Benzer hikayeleri olan birçok şirket, bu kadar uzun sürmüyor bile.

Sidecar, şirketin ekran yansıtmalı Luna dongle’ını çoğunlukla gereksiz hale getirdikten sonra Astropad, teleprompter gibi yeni modlar ve eski bir Mac’i ikinci ekran olarak kullanma yeteneği sunarak çeşitlendirdi. 2021’de şirket, Windows yansıtma desteğini ekledi.

Görsel Kaynakları: astropad

Başlangıç, Apple’dan tamamen uzaklaşmadı. Geçen yılın sonlarında, Darkboard duyuruldu, özellikle iPad kullanıcıları için bir çizim standı. Apple’ın tabletine daha Wacom benzeri bir deneyim sunmak için tasarlanan sistem, bir masanın üzerinde 30 derecelik açılı bir şövale deneyimi sunuyor. Bu arada dikey bir deneyim, bir Bluetooth klavyeyle eşleştirildiğinde ona daha masaüstü tarzı bir deneyim sunar.

Ayarlanabilir bir ayağı ve 11 veya 12,9 inç iPad Pro ya da 10,9 inç Air’e rahatça uyan bir kesimi olan etkili bir şekilde geniş bir yüzeydir. 1.600 ön siparişi topladıktan sonra, 120 dolarlık cihaz artık satın alınabilir durumda. Sistem, Sketchboard Pro’dan 10 ABD Doları daha ucuzdur (nihayetinde ilk 99 ABD Doları listesinden ve 79 ABD Doları Kickstarter ön sipariş fiyatından daha pahalıdır). İçinde bir gönderi Astropad, ikisini karşılaştırarak ürünün ağırlığını 1,4 pound olarak Sketchboard’un 4,2 ağırlığına göre vurgular.

Görsel Kaynakları: astropad

Şirket, “Çalışırken evde dolaşmayı ve kanepede ya da yatakta rahat olmayı seven bir sanatçıysanız, Darkboard sizin için en iyi seçimdir” diye yazıyor. “Ultra hafif ve ergonomik tasarım, nereye giderseniz gidin uzun çalışma seanslarında rahat kalmanızı kolaylaştırıyor.”

Astropad ekliyor, “Darkboard aslında içinde gönderildiği kutudan daha hafif.”

kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada

Yorum yapın