Apple’ın AR/VR başlığını, iOS 17’yi ve daha fazlasını WWDC 2023’te tanıtması nasıl izlenir?

rent a car 34

Bugün büyük gün ve büyük şeyler bekliyoruz – eh, gerçekten büyük bir şey kesin. Apple WWDC 2023’ü şu saatte başlatacak: 10:00 PT 5 Haziran Pazartesi alışılmış açılış konuşmasıyla. Her zaman olduğu gibi etkinlik, şirketin işletim sistemlerinin en son sürümlerine, yani iOS/ıpados 17, macOS 14 ve watchOS 10’a odaklanacak.

Ayrıca, potansiyel olarak 15 inçlik bir Air de dahil olmak üzere MacBook serisine yeni eklemeler bekliyoruz. Tam özetimizi okuyabilirsiniz burdaki dedikodular

Ama gerçekçi olalım. Tüm gözler, şirketin (gülünç bir şekilde) uzun süredir konuşulan Reality Pro AR/VR (isterseniz MR) kulaklığına odaklanacak. Bildirilen yedi ila sekiz yıllık bir geliştirmeden sonra, şirket nihayet sistemi veya en azından bir geliştirici sürümünü açıklamaya hazır. Batın ya da yüzün, son zamanların en büyüleyici WWDC’lerinden biri olacak.

Akış için iki seçeneğiniz var. Yukarıdaki YouTube bağlantısı Ve Apple’ın kendi etkinlikler sayfası. Profesyonel ipucu: İkincisinin biraz daha hızlı olma eğiliminde olduğunu görüyorum.

TechCrunch'ta WWDC 2023 hakkında daha fazlasını okuyun

kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada

Similar Posts

Bir cevap yazın