Apple Arcade, Temmuz ayında Stardew Valley, Ridiculous Fishing ve daha fazlasını ekliyor

Apple Arcade, Temmuz ayında aralarında Stardew Valley, Slay the Spire ve Ridiculous Fishing’in de bulunduğu üç önemli bağımsız oyun olacak. 2016’da piyasaya sürülen Stardew Valley, nazik sanat tarzı ve sakin havasıyla popülerlik kazanmış, açık uçlu bir kırsal yaşam RPG’sidir. Oyunun Apple Arcade sürümü, yeni şehir yükseltmeleri, flört etkinlikleri, mahsuller, balık tutma havuzları, şapkalar, giysiler ve evcil hayvanlar dahil olmak üzere en son güncellemeleri içerecek. Oyun, 21 Temmuz’da Apple Arcade’de başlayacak.

Ridiculous Fishing’e gelince, teknoloji devi, Apple Arcade sürümünün orijinal oyunun tam ve genişletilmiş bir yeniden düzenlemesi olduğunu ve artık 3D olduğunu söylüyor. Ridiculous Fishing EX adlı oyunun yeniden düzenlenmiş versiyonu, rekabetçi bir mod ve oyun artı modu içeriyor. Oyunun arkasındaki fikir, mümkün olduğu kadar çok balık yakalamak, ardından onları gökyüzüne fırlatmak ve av tüfeğinizle ateş etmektir. Ridiculous Fishing EX, 14 Temmuz’da Apple Arcade’de piyasaya sürülecek.

Gülünç balıkçılığın ekran görüntüsü

Görsel Kaynakları: Vlambeer

Rogue benzeri bir deste kurma oyunu olan Slay the Spire, 7 Temmuz’da hizmete girecek. Oyunda oyuncular, düşmanlarla karşılaşırken The Spire’a tırmanıyor. Oyuncular, zorlu bir bölüm sonu canavarı karşılaşmasının onları beklediği son kata götürülür.

Apple Arcade, dikkate değer bağımsız oyun üçlüsüne ek olarak, 28 Temmuz’da Hello Kitty Island Adventure’ı da alıyor. Ayrıca Lego Duplo World 7 Temmuz’da piyasaya sürülecek. Oyun, çocukların açık uçlu oyun deneyimleriyle hayal güçlerini geliştirmelerine yardımcı olmak için tasarlandı.

Apple Arcade, bir aylık ücretsiz deneme sürümüyle ayda 4,99 ABD doları karşılığında kullanılabilir. Abonelik, Apple One’ın Bireysel (16,95 ABD Doları), Aile (22,95 ABD Doları) ve Premier (32,95 ABD Doları) aylık planlarının bir parçası olarak da mevcuttur. Apple Arcade oyunları iPhone, iPad, Mac ve Apple TV’de oynanabilir.

Yeni başlıkların yaklaşan lansmanı Apple olarak geliyor katma Temple Run ve Snake.io gibi klasik oyunların yanı sıra yeni bir özel Teenage Mutant Ninja Turtles oyunu da dahil olmak üzere geçen ay Apple Arcade hizmetine 20 oyun eklendi.

kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada

Yorum yapın