Android için ChatGPT artık ABD, Hindistan, Bangladeş ve Brezilya’da kullanılabilir

rent a car 34

Taktıktan birkaç gün sonra ön sipariş sayfası Google Play’de, OpenAI anahtarı çevirdi ve Android için ChatGPT yayınlandı. Uygulama şu anda ABD, Hindistan, Bangladeş ve Brezilya gibi birkaç ülkede yayında.

Bu listede olmayan bir ülkede yaşıyorsanız, yine de Google Play’e gidip uygulamayı ön sipariş verebilirsiniz çünkü OpenAI, uygulamayı çok yakında daha fazla ülkede yayınlamayı planlıyor. Önümüzdeki hafta ek ülkeler olacak.

Ve bir iPhone’unuz varsa, bir süredir iOS’ta mevcut olduğu için resmi ChatGPT uygulamasını zaten kullanıyor olabilirsiniz. Android sürümü, dünya çapında iOS kullanıcılarından daha fazla Android kullanıcısı olduğu için OpenAI için hala önemli bir kilometre taşıdır.

Web’de ChatGPT’ye aşina iseniz, OpenAI’nin sohbet robotundan da benzer sonuçlar almayı bekleyebilirsiniz. Ancak arayüz mobil cihazlar için optimize edilmiştir.

ChatGPT ile etkileşim kurmak, aşağı yukarı bir mesajlaşma uygulamasında bir arkadaşınıza mesaj göndermek gibi çalışır. Ekranın alt kısmına metin yazıp gönder düğmesine basabilirsiniz — ChatGPT, tavsiyeler, ipuçları ve ihtiyacınız olan her şeyi içeren yanıtlar verir.

Mobil uygulama, mevcut OpenAI hesabınızla çalışır, yani “sohbet geçmişi ve eğitimi”ni etkinleştirdiyseniz tüm cihazlarınızda geçmiş konuşmalarınızı görebilirsiniz; bir ayarı devre dışı bırakmadan diğerini devre dışı bırakamazsınız.

Ücretsiz bir hesapla kaydolabilmenize karşın, OpenAI daha iyi bir geniş dil modeline (GPT-4) ve ek özelliklere erişmek için isteğe bağlı bir abonelik de sunar. ChatGPT Plus, uygulama içi satın alma yoluyla Android’de de mevcut olacak. Halihazırda aboneyseniz, mevcut aboneliğiniz ile Android’den ChatGPT Plus özelliklerine erişebilmeniz gerekir.

kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada

Similar Posts

Bir cevap yazın