Alexandra Garcia, Opinion Video’ya Editör Yardımcısı Olarak Katılıyor

rent a car 34

Bunu duyurmaktan heyecan duyuyorum Alexandra Garcia Opinion Video’ya editör yardımcısı olarak katılıyor. Alexandra, yeni oluşturulan bu liderlik rolünde yöneteceği Op-Docs’un editoryal vizyonunu ve stratejisini denetleyecek. Ayrıca, yapım operasyonlarını denetleyecek ve dışarıdan film yapımcılarının sunumlarını şekillendirecek.

Editöryal küratörlüğün yanı sıra ortaklıklar, bağış toplama ve festivallerdeki liderliğini sürdürecek olan kıdemli görevlendirme editörümüz Christine Kecher ve Op-Docs serisi yapımcımız Yvonne Ashley Kouadjo ile yakın bir şekilde çalışacak. Ayrıca Opinion Video’nun diğer editör yardımcısı Jonah Kessel ile yakın işbirliği yapacak.

Alexandra’yı tanıma fırsatı bulamayanlar için, The Times’a 10 yıl önce haber merkezinin Video bölümünde katıldı ve burada ödüllü yapımcılığını üstlendi ve şekillendirdi. kısa film, açıklayıcı video Ve etkileşimli projeler. Daha sonra “The Weekly”nin lansmanına yardım etti ve The Times’ın “The New York Times Presents” adlı belgesel dizisinin yönetmeni/yapımcısıydı. kültür ile Uluslararası Haberler. Op-Docs’a katılmadan önce kıdemli görsel editör olarak çalışıyordu. ilerleme.

Çalışmaları, üç haber ve belgesel Emmy ödülü ve bir düzineden fazla Emmy adaylığının yanı sıra Edward R. Murrow, Ulusal Basın Fotoğrafçıları Derneği’nin En İyi Foto Muhabirliği, Dünya Basın Fotoğrafı ve Yılın Fotoğrafları Uluslararası yarışmalarında onurlandırıldı. Kısa filmleri dünya çapındaki film festivallerinde gösterildi ve takdir gördü. Alexandra, Times’a gelmeden önce Harvard’daki Nieman Gazetecilik Vakfı’nda ve The Washington Post’ta bir video muhabiriydi.

kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada

Similar Posts

Bir cevap yazın