New York Times Opinion’dan Yeni Bir Podcast olan “Matter of Opinion” Tanıtımı

New York Times bugün giriş yaptı “Görüş KonusuOpinion’un imzası olan dört sesin yer aldığı yeni bir Opinion podcast’i: Michelle Cottle, Ross Douthat, Lydia Polgreen ve Carlos Lozada. Her hafta haberlerden, siyasetten ve kültürden, kendi yayınlanmamış çalışmalarından bir konu seçerler ve bu konuyu derinlemesine ve nüansla konuşurlar.

Dört karizmatik ev sahibimiz, “Matter of Opinion”u harika yapan şeyin gizli sosudur. Her biri, sohbete benzersiz bir bakış açısı ve profesyonel uzmanlık getirir; Michelle Cottle, yıllarca siyaset ve Washington üzerine habercilik yaptığını ortaya koyuyor; Lydia Polgreen, küresel çabalarından geri bildirimde bulunuyor; Carlos Lozada, konuşmaları edebiyata dayandırıyor; ve Ross Douthat, her zaman olduğu gibi, politik ve manevi dünyalara dair keskin ve empatik analizini getiriyor.

Dört sunucu, Opinion’dan beklediğiniz türde akıllı analitik sohbetlerin yanı sıra bir sohbetten beklediğiniz türden eğlenceli ve ilgi çekici diyalogları size sunmak için derinlemesine konuşmak, birbirlerinin fikirlerine açılmak ve dinleyicilerin görüşlerine meydan okumak için buradalar. göstermek.

“Bir keresinde The Times’ı nasıl okuyacağım konusunda bilgece bir tavsiye aldım – A bölümünün personel sütunlarını bulduğunuz son sayfasından başlayın, sonra ön tarafa doğru ilerleyin. Bu şekilde en önemli haberleri ve aynı zamanda nasıl anlamlandıracağınızı da öğrenirsiniz. Bazı şeyler asla değişmez. Opinion editörü Kathleen Kingsbury, “Ve bu gösterinin başlamasıyla birlikte The Times’ın izleyicileri, Opinion’un imza seslerine 800 kelimelik sütunun çok ötesinde giderek daha fazla erişebiliyor” dedi.

bu ilk bölüm “Matter of Opinion” bugün 11 Mayıs’ta başlıyor ve her hafta Perşembe günleri yeni bölümler geliyor. Dinleyiciler, podcast’lerini aldıkları her yerden abone olabilirler.

Michelle Cottle, ABD siyasetine odaklanan New York Times yayın kurulu üyesidir. Clinton yönetiminden bu yana Washington’u ve siyaseti haber yaptı. The Atlantic için katkıda bulunan bir editör olarak ülkenin başkenti hakkında haber yaptıktan sonra 2018’de yayın kuruluna katıldı.

Carlos Lozada, 2022’de New York Times Opinion’a köşe yazarı olarak katıldı. Bundan önce, The Washington Post’ta editör ve kitap eleştirmeni olarak görev yaptı. 2019’da eleştiri için Pulitzer Ödülü’nü kazandı ve “Ne Düşünüyorduk: Trump Döneminin Kısa Bir Entelektüel Tarihi” kitabının yazarı.

Lydia Polgreen, The New York Times’ın dış muhabiri olarak on yıl geçirdi ve 2022’de New York Times Opinion’a köşe yazarı olarak katılmadan önce HuffPost’un genel yayın yönetmeniydi. Darfur’daki etnik temizliğin habercisi.

Ross Douthat, Nisan 2009’da The New York Times’a Fikir köşe yazarı olarak katıldı. “The Deep Places: A Memoir of Illness and Discovery” ve “Bad Religion: How We Became a Nation of Heretics” gibi birçok kitabın yazarıdır.

kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada

Similar Posts

Bir cevap yazın