Yüzbinlerce takipçisi bulunan ünlü fenomen öldürüldü!

Sosyal medyada çektiği videolarla tanınan ve yüzbinlerce takipçisi bulunan sosyal medya fenomeni Om Fahad kimliği belirsiz kişilerce vurularak öldürüldü.


"Veteran komedyen" çıkışına tepkisiz kalmadı! Bomba G.O.R.A. göndermesi!

“Veteran komedyen” çıkışına tepkisiz kalmadı! Bomba G.O.R.A. göndermesi!

Yerel basın, Om Fahad’ın başka bir sosyal medya fenomeni olan Dalia Naeem arasında gerginlik olduğunu vurguladı. Dalia Naeem, geçirdiği estetik ameliyatlar sebebiyle Iraklı Barbie olarak adlandırılıyordu.

fahad2

Irak İçişleri Bakanlığı, yaptığı açıklamada “İçişleri Bakanlığı, başkent Bağdat’ın Zayouna bölgesinde sosyal medyada tanınan bir kadının kimliği belirsiz kişiler tarafından öldürülmesi olayının aydınlatılması için özel bir operasyon ekibi kurdu” ifadelerini kullandı.

fahad1

“SORUŞTURMA DEVAM EDİYOR”

Bakanlık, yerel medyaya yansıyan ‘failin gözaltına alındığı’ haberlerin doğru olmadığını belirterek soruşturmanın halen devam etmekte olduğu ifade etti.

Görgü tanıkları, Om Fahad’ın evinin önünde aracının içindeyken motosikletli bir kişi tarafından ateşli silahla öldürüldüğünü belirtti. Fahad, geçen yıl ‘genel ahlaka’ uygun olmayan videolar paylaştığı için 6 ay hapis cezasına çarptırılmıştı.
Bu içerik Ceylan Yıldız tarafından yayına alınmıştır

Vitrin

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Gelen o mesajı görünce okları Metin Akpınar'a çevirdi!Gelen o mesajı görünce okları Metin Akpınar’a çevirdi!
'Kardeşimin babası kocammış' diyerek itiraf etti! Esra Ezmeci çok şaşırdı‘Kardeşimin babası kocammış’ diyerek itiraf etti! Esra Ezmeci çok şaşırdı
İkinci kez anne oldu! Oğlunun yüzünü gösterdiİkinci kez anne oldu! Oğlunun yüzünü gösterdi

Yüzbinlerce takipçisi bulunan ünlü fenomen öldürüldü!

Yorum yapın