Yatırımcınızın ilgilenebileceği dış avantaj

Merhaba, manşetlerin ardındaki sayıları ve nüansları ortaya çıkardığımız, startup’ların işiyle ilgili bir podcast olan Equity’ye tekrar hoş geldiniz.

Bu bizim çarşamba şovumuz, burada bir ikiliye iniyoruz, işleri hakkında düşünüyoruz ve gerisini açıyoruz. Natasha Mascaren bu hafta röportaj yaptı Sam ChaudharyClassDojo’nun CEO’su ve kurucu ortağı ve Chris ÇiftçiYakın zamanda teknoloji girişimlerini desteklemek için 900 milyon dolarlık bir fon açıkladığını açıklayan bir girişim şirketi olan SignalFire’ın CEO’su. Bu röportaj, aslında bir kayıt olarak kaydedildiği için biraz farklı yapılandırılmıştır. TechCrunch Canlı oturumu, insanların daha iyi girişim destekli işler kurmasına yardımcı olmaya odaklanan haftalık programımız.

İşte içine girdiğimiz şey:

  • Üst düzey bir yatırımcıya göre, yeni başlayan şirketlerde dışarıdan gelen bir avantaj nasıl görünür?
  • ClassDojo neden kendisini bir eğitim teknolojisi şirketi olarak görmüyor?
  • Sam, ele geçirilmesi zor bir tüketiciyle erken ilgiyi nasıl yakaladı?
  • Hem Sam hem de Chris, her ofiste ortaya çıkan AI sorusu hakkında nasıl düşünüyor?

Ev sahipliğini yaptığı Saha Alıştırması da dahil olmak üzere bugünkü sohbetin tam videosunu izlemek isterseniz Matt Burnsbizim baş Youtube kanal ve daha fazla TechCrunch Live için bizi izlemeye devam edin!

Her zaman olduğu gibi, tam Equity ekibi Cuma günü geri dönecek, ancak bu arada bize ayak uydurabilirsiniz. @EquityPod.

Bölüm transkriptleri ve daha fazlası için şu adrese gidin: Equity’nin Simplecast web sitesi.

Öz sermaye her Pazartesi, Çarşamba ve Cuma sabah 7:00 PT’de düşer, bu nedenle bize abone olun Apple Podcast’leri, bulutlu, spotify Ve tüm yayınlar. TechCrunch ayrıca bir kriptoda harika gösteriA kurucularla röportaj yaptığını gösterbir ki hikayelerimizin nasıl bir araya geldiğini ayrıntılarıyla ve dahası!


kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada

Similar Posts

Bir cevap yazın