Wilma Elles’ten Hint dansı

Wilma Elles’ten Hint dansıÜnlü oyuncu Wilma Elles, Türkiye’yi birçok uluslararası film ve festivallerden temsil eden güzel oyuncu en son 1.4 milyon nüfuslu Hindistan’da Raja Bundela’nın başkanlığında düzenlenen Khajuraho İnternational Film Festivali’ne katıldı. Uluslararası projelerde Türkiye’yi başarıyla temsil eden Elles, Almanya, Fransa ve ABD’da başarılı projelerde yer alırken. Son Amerikan filmi ” Silvercarnation ‘ Oscar akademi’ den aday olarak yayınlandı.

Khajuraho International Film festivalinde Wilma Elles Eyalet Başkanı Gouvernor Mangubhai C. Patel Madhya Pradesh dan (72 Milyon vatandaşı temsil eden) bir onur ödülü aldı. Elles, ayrıca geceye renkli bir sahne şovu ile damga vurdu. Oryantal ve Hint stili dans gösterisiyle festivale katılan Elles, alanda bulunan 40 bin kişiyi coşturdu. Başarılı sahne performansından sonrasında izleyici tarafından uzun bir süre ayakta alkışlanan Wilma Elles büyük bir alaka odağı oldu.

Festivalde birçok Bollywood yıldızıyla bir araya gelen ünlü oyuncu Wilma Elles, Hindistan’ın milli ve mahalli basınında geniş yer buldu. Festivalde birçok ünlü uluslararası ve Bollywood yıldızlarıyla bir araya gelen Elles, medyanın, film ve TV’nin gençlere yönelik doğru rol modellere oluşturmasını büyük önemini vurguladı.
Hindistan’da bulunan meşhur oyuncu Wilma Elles, cep telefonu ile çekmiş olduğu renkli görüntüleri toplumsal medya hesabından paylaşıyor.

kaynak – linehaber

Similar Posts

Bir cevap yazın