Vivo X Fold Plus’ın özellikleri test sonucuyla doğrulandı

Vivo X Fold Plus’ın özellikleri test sonucuyla doğrulandıVivo X Fold Plus yakında resmiyet kazanacak. Akıllı telefonla ilgili paylaşımların en yenisi renk seçenekleri içinde kırmızının da olacağını göstermişti. X Fold Plus’ın kalbinde Qualcomm Snapdragon 8 Plus 1 işlemcinin bulunacağı da daha önceki sızıntılar sayesinde görülmüştü. AnTuTu’nun benchmark testi hem bu işlemcinin varlığını doğruluyor hem de telefonun tasarımı mevzusunda ipucu veriyor.

Vivo’nun yeni karşı koyabilir telefonu AnTuTu’nun veri tabanında V2229A model numarasıyla boy gösteriyor. Testten geçen telefonda Snapdragon 8 Plus Gen 1’e 12 GB RAM ve 512 GB depolama kapasitesi birlikte rol alıyor. X Fold Plus’ın kutusundan Android 12 yüklü halde çıkacağı da burada görülüyor.

Telefon AnTuTu’nun testinden 1.100.438 puan alıyor. Bu en yüksek puan olmasa da, X Fold Plus’ı üst segment oyun telefonlarının bulunmuş olduğu üst basamaklara taşıyor. Katlanabilir telefonlar arasında değerlendirme yapıldığında ise Vivo’nun yeni aleti zirveye çıkıyor.

AnTuTu’nun test kararı dört ana bölümün performanslarını yansıtıyor. CPU, GPU, bellek ve kullanıcı arayüzü testte değerlendiriliyor. Vivo X Fold Plus’ın LPDDR5 RAM ve UFS 3.1 depolama alanıyla geleceği de test sonucuyla doğrulanıyor. Katlanabilir telefonun 120 Hz ekranlara ve Zeiss ile beraber geliştirilmiş bir kamera sistemine haiz olmasına da kesin gözüyle bakılıyor.

kaynak: teknoblog.com

Similar Posts

Bir cevap yazın