Vivo X Fold Plus’ın özellikleri kontrol sonucuyla doğrulandıVivo X Fold Plus yakında resmiyet kazanacak. Akıllı telefonla ilgili paylaşımların en yenisi renk seçenekleri arasında kırmızının da olacağını göstermişti. X Fold Plus’ın kalbinde Qualcomm Snapdragon 8 Plus 1 işlemcinin bulunacağı da daha önceki sızıntılar yardımıyla görülmüştü. AnTuTu’nun benchmark testi hem bu işlemcinin varlığını doğruluyor bununla birlikte telefonun tasarımı mevzusunda ipucu veriyor.

Vivo’nun yeni katlanabilir telefonu AnTuTu’nun veri tabanında V2229A model numarasıyla boy gösteriyor. Testten geçen telefonda Snapdragon 8 Plus Gen 1’e 12 GB RAM ve 512 GB depolama kapasitesi birlikte rol alıyor. X Fold Plus’ın kutusundan Android 12 yüklü şekilde çıkacağı da burada görülüyor.

Telefon AnTuTu’nun testinden 1.100.438 puan alıyor. Bu en yüksek puan olmasa da, X Fold Plus’ı üst segment oyun telefonlarının bulunmuş olduğu üst basamaklara taşıyor. Katlanabilir telefonlar arasında değerlendirme yapıldığında ise Vivo’nun yeni aleti zirveye çıkıyor.

AnTuTu’nun test sonucu dört ana bölümün performanslarını yansıtıyor. CPU, GPU, hafıza ve kullanıcı arayüzü testte değerlendiriliyor. Vivo X Fold Plus’ın LPDDR5 RAM ve UFS 3.1 depolama alanıyla geleceği de kontrol sonucuyla doğrulanıyor. Katlanabilir telefonun 120 Hz ekranlara ve Zeiss ile beraber geliştirilmiş bir kamera sistemine haiz olmasına da kesin gözüyle bakılıyor.

kaynak: teknoblog.com

Yorum yapın