Virgin Galactic, iki hafta içinde ticari uzay uçuşlarına başlıyor

Uzay turizmi hattı Virgin Galactic, yıllarca süren testlerden sonra nihayet ay sonunda ticari uzay uçuşu hizmetlerine başlıyor. şirket bugün açıkladı. Bu ilk uçuşlardan sonra, aylık uçuşlara geçecekler ve bilet sahibi birikmiş işleri üzerinde çalışmaya başlayacaklar.

Galactic 01, herhangi bir gecikme olmazsa 27-30 Haziran tarihleri ​​arasında başlayacak. Ancak bu, bir grup zengin eğlence arayan olmayacak, ancak bilimsel araştırma misyonlarının ilki olacak. İtalyan Hava Kuvvetleri ve İtalya Ulusal Araştırma Konseyi üyeleri, “mikro yerçekimi araştırması yapmak” için uzayın ucuna kadar gidecekler ve gemide yapılacak birkaç deney, diğer araştırmacılar için potansiyeli gösterecek.

rent a car 34

Galactic 02, ilk gerçek özel astronot uçuşu veya lansmanı olacak, nasıl adlandırmak isterseniz yapın. Yolcular henüz açıklanmadı, ancak zengin insanlar, etkileyiciler ve belki de bir öğrenci için bir hayır kurumu olacağı tahmin ediliyor.

Bu misyonun ardından şirket, kıtlığı azaltmak ve fiyatı düşürmek için sonunda bunu daha hızlı bir kadansa çıkarmak amacıyla aylık uçuşlara başlamayı planlıyor. Tam olarak karşılanabilir olmayabilir, ancak birkaç yıl içinde bir Virgin Galactic uçuşu ile 3 haftalık tropikal bir tatil arasında seçim yapmanız mümkün olabilir. Bazı insanlar memnuniyetle ilkini seçecektir.

Virgin Galactic, birkaç yıldır uzay aracının özel bir taşıyıcı jeti yüksek irtifada bırakıp oradan havalandığı fırlatma yöntemini mükemmelleştirmek için çalışıyor. Birkaç aksiliğe ve genel olarak her şeyin beklenenden çok daha uzun sürmesine rağmen, azim sonunda meyvesini veriyor gibi görünüyor.

Yaklaştıkça bu görevler hakkında daha fazla şey öğreneceğiz ve ayrıca onlara neyin ve kimlerin katılacağını öğreneceğiz.

kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada

Similar Posts

Bir cevap yazın