Verizon’un +Play’i, Netflix ve Paramount+’ı Showtime ile bir araya getiren ilk şirkettir

rent a car 34

Verizon ilan edildi Perşembe, aracılığıyla yeni bir akış paketi +Oynat Netflix’in premium planı ile Paramount’un yaklaşan birleştirilmiş akış hizmetini birleştirecek abonelik toplama merkeziShowtime ile Paramount+. Bu, rakip Netflix ve Paramount+’ın ilk kez birlikte bir paket halinde sunulduğuna işaret ediyor.

Sınırlı süreli anlaşma, iki hizmetin normal fiyatı üzerinden %19 indirimle aylık 25,99 ABD dolarına mal olacak. Netflix Premium genellikle ayda 19,99 ABD dolarıdır. Showtime ile Paramount+ olduğunda başlattı gelecek ay, ayda 11,99 dolar olacak.

Şirket duyurusunda, abonelik paketinin Verizon müşterilerine yıllık yaklaşık 70 ABD doları tasarruf sağladığını yazdı.

Verizon’un içerik sorumlusu Erin McPherson, “Netflix ve Paramount+ gibi Showtime on +play ile iş ortaklarımızla, müşterilere istedikleri içeriği başka hiçbir yerde bulamayacakları daha önce hiç görülmemiş paketlerle sunma konusunda sektöre öncülük ediyoruz” dedi. memur, yaptığı açıklamada.

Verizon’un +Play’i yalnızca ABD’deki Verizon mobile, 5G Home ve LTE Home Internet müşterileri için mevcuttur. Disney+, Discovery+, Max (eski adıyla HBO Max), Hulu, AMC+, A+E Networks, ESPN+, NFL+, NBA League Pass, Peloton Uygulaması ve Duolingo, diğerleri arasında. Şirket, zaman içinde hizmet eklemeye devam etmeyi planlıyor.

+Play, Aralık 2022’de açık beta olarak kullanıma sunulduğunda, kullanıcılar sınırlı bir süre için bir yıllık Netflix Premium aldı.

kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada

Similar Posts

Bir cevap yazın