Uluslararası Baskıdan Personel Haberleri

Bazen sadece şanslısın. İki kere. 2005’te masanın başına geçtiğimde National’da hafta sonu editörü olan Jerry Gray’in International Edition’da bir sonraki New York merkezli yardımcımız olmayı kabul ettiğini duyurmaktan büyük mutluluk duyuyorum.

Jerry, haber merkezinin o sessiz harikalarından biridir, kaosun ortasında her zaman sakindir, tamamen güvenilirdir ve yanılmaz haber muhakemesiyle derinden saygı görür.

News Print Hub’ın orijinal üyelerinden biriydi ve 2016’da hafta sonu editörü olarak katıldı. Katrina Kasırgası, Virginia Tech katliamı ve Ted Kennedy’nin cenazesi gibi önemli olayların doğrudan haberleştirilmesine yardımcı olduğu Ulusal masadaki işinden doğal bir geçişti.

Şu anki patronu Tom Jolly, Jerry’nin Print Hub’ın gelişmesine yardımcı olan çalışmaları ve tavsiyeleri için kişisel olarak minnettar olduğunu söyledi.

“Baskı Merkezi’ndeki meslektaşlarının size söyleyeceği gibi,” dedi, “Jerry seviliyor, yalnızca zorluklar ortaya çıktığında ekip adına lobicilik yaptığı için değil, aynı zamanda her zaman ilk ulaşanlardan biri olduğu için. birinin dostça bir ses duymaya ihtiyacı olduğunda veya şu ya da bu nedenle desteğe ihtiyacı olduğunda.”

Jerry’nin haber yargısı, The Times’da önce bir Washington muhabiri olarak, daha sonra kurgu saflarına katılmadan önce New York’ta bir muhabir olarak geçirdiği 30 yılı aşkın bir süreye dayanıyor. Ama Jerry’yi tanıyan herkes onun tatillerini dünyayı gezmek için kullandığını bilir ve ben sadece Avrupa müzelerini ziyaret etmekten bahsetmiyorum. Harika bir katkı olacağından hiç şüphem yok.

kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada

Yorum yapın