Trafikte silahlı maganda dehşeti

Trafikte silahlı maganda dehşetiBaşakşehir Ziya Gökalp Mahallesi’nde motosikletiyle trafikte seyir halindeki olan bir genci, 34 LTL 44 plakalı cipin sürücü sıkıştırdı. Gençle ile sürücü arasında çıkan tartışmanın kavgaya dönüştü.

Tartıştığı genci silahla kovalayıp darp etti

Genç o anları kayda alırken, araçtan silahla inen şahıs kovalamaya başladı. Gence tabancayla vurarak yaralayan şahsı, tehdit ve küfürler savurarak telefonuna müdahale etti. Genç darp edildiği o anları cep telefonuyla görüntüledi. Polis magandanın peşine düştü.

Önünü keserek tekmeyle aynasını kırdı

TEM Otoyolu Başakşehir Bahçeşehir-Esenkent yolunda önceki hafta Perşembe günü saat 06.30 sıralarında yaşanan vakada ise Zülfikar E. (49) 34 YJ 5319 plakalı arabasıyla seyretmeye başladı. Bir zaman sonra peşinden seyreden bir başka araba sürücüsü, Zülfikar E.’ye selektör meydana getirmeye başladı. Bunun üzerine lastiğinin havasını inmiş olabileceğini düşünen Zülfikar E., yavaşlayarak sürücüyle konuşmak istedi. Aracından inen şoför, bir anda bağırarak Zülfikar E.’ye ağır küfürler etmeye başladı. Adamın kapıları kilitlemesi üzerine kişi araca tekme atarak çatlattı.

Polis magandaların peşinde

Zülfikar E.’nin cep telefonuyla kayıt almaya başlaması üzerine şahıs son bir tekme attıktan sonra aracına binerek uzaklaştı. Yaşananlar ise kameralara yansıdı. Olayın ardından Zülfikar E., Bahçeşehir Polis Merkezi Amirliğine giderek şikayette bulundu. Aracında yaklaşık 3 bin lira hasar oluşan erkeğe dehşeti yaşatan magandanın yakalanması için polis emek verme başlattı.

 

kaynak: linehaber.com.tr

Similar Posts

Bir cevap yazın