TechCrunch Disrupt 2023’te Startup Battlefield jüri üyelerine ilk ön bakış

bu Başlangıç ​​Battlefield saha rekabeti, Disrupt’ın baş tacıdır ve Battlefield 200 Startup şirketlerinden hangisinin en üst düzey VC’lerin panellerine sunum yapmak üzere seçileceğini görmek için sabırsızlanıyoruz. TechCrunch Bozma 2023 19–21 Eylül’de San Francisco’da. Her zaman destansı ve her yarışmacı dünya üzerinde büyük bir etki yaratma yolunda.

Başlangıçları değerlendirecek ve her adımı yoğun, açıklayıcı bir Soru-Cevap ile takip edecek ilk yatırımcı grubumuzu açıklamaktan heyecan duyuyoruz. Yakında duyurulacak diğer isimler için uyanık olun!

Jürinin geri bildirimi, bir şirketin uygulanabilir olup olmadığını belirlemek için kullandıkları kriterler hakkında bilgi sağlar. İzleyin ve yatırımcıların ne aradığını, onları neyin motive ettiğini ve onları bir toplantı planlamaya neyin ittiğini öğrenin.

Tamam, hadi başlayalım. İşte bir sonraki Startup Battlefield şampiyonuna karar vermeye hazır ilk dört risk sermayesi.

TechCrunch Disrupt 2023’te Startup Battlefield için ilk jüri üyeleriyle tanışın

Morgan Beller, genel ortak, NFX

Morgan Beller, Libra’nın kurucu ortağıdır ve Facebook’un Libra ödeme sistemi için dijital cüzdanı olan Novi’nin strateji başkanıdır. Facebook’a ilk olarak 2017’de kurumsal geliştirme ekibinin bir parçası olarak katıldı ve burada Facebook’un blockchain, kripto para birimleri ve merkezi olmayan teknoloji etrafındaki stratejisini tanımlamak için çalıştı.

Beller, Facebook’tan önce Medium’da kurumsal geliştirme yürüttü ve burada Embedly’nin satın alınmasına öncülük etti ve Medium’un abonelik stratejisinin geliştirilmesinde önemli bir rol oynadı. Kariyerine Andreessen Horowitz’de anlaşma ekibinde başladı.

Beller, en aktif olarak web3 olmak üzere geniş bir sektör yelpazesinde ağlara ve pazarlara yatırım yapmak için 2020’de NFX’e katıldı. Yeni pazarlar yaratan teknik kurucularla çalışmayı seviyor.

Priti Youssef Choksi, ortak, Norwest Venture Partners

Priti Youssef Choksi, Norwest’in tüketici internet ekibindeki ortak rolüne 20 yılı aşkın kurumsal ve iş geliştirme deneyimini getiriyor.

Youssef Choksi, Norwest’ten önce Facebook’ta kurumsal geliştirme ve iş geliştirme alanlarında yönetici rollerinde dokuz yıl geçirdi. Şirket için birleşme ve satın alma çabalarına öncülük etti, önemli ortaklıklar için müzakerelerde bulundu ve Facebook genelinde ürün liderliği ekiplerine stratejik danışman olarak hizmet etti.

Youssef Choksi daha önce Google’da stratejik ortaklık rollerinde altı yıl çalışmıştı. Dağıtım ortaklıkları direktörü olarak, Araç Çubuğu ve Chrome gibi Google uygulamaları için anlaşmalar yaptı ve Apple ve Mozilla gibi şirketlerle dönüştürücü arama ortaklıkları için müzakerelerde bulundu. Bu anlaşmalardan elde edilen gelir, onun yönetimi altında 0 dolardan 4 milyar dolara çıktı.

Youssef Choksi, kariyerinin başlarında, biri 1997’de halka açılan, diğeri ise 2001’de Inktomi tarafından satın alınan iki hızlı büyüyen şirkette strateji ve yönetim rollerinde start-up pozisyonlarını kazandı.

Youssef Choksi, Northwestern’deki Kellogg School of Management’tan onur derecesiyle MBA derecesine sahiptir ve Pennsylvania Üniversitesi’nden mimarlık ve iletişim dereceleriyle magna cum laude ile mezun olmuştur.

rent a car 34

Rebecca Liu-Doyle, genel müdür, Insight Partners

Rebecca Liu-Doyle, Insight’a 2016 yılında katıldı. Odak alanları arasında hızla büyüyen yazılımlar, pazar yerleri ve tüketici interneti yer alıyor.

Daha önce Insight’ın saha ekibinde zaman geçirmiş ve büyüme stratejisi konusunda portföy yöneticileriyle yakın bir şekilde çalışmıştır. Liu-Doyle, kariyerine McKinsey & Company’nin New York ofisinde yönetim danışmanı olarak teknoloji, finansal hizmetler ve tüketim malları sektörlerindeki müşterilere danışmanlık yaparak başladı. McKinsey’deki çalışmaları, M&A, ürün geliştirme ve cephe dönüşümü dahil olmak üzere bir dizi konuyu kapsıyordu.

Liu-Doyle, Yale Üniversitesi’nden etik, politika ve ekonomi alanlarından üstün başarı derecesiyle mezun oldu. 1776’da akıl hocalığı yapıyor, Acumen Junior Council’in bir üyesi ve Parity Professional Programının başlatılmasına yardım etti. Eyaletler arasında gidip gelerek büyüdü ve Louisiana, Missouri, Wisconsin ve Utah’ta yaşadı. Boş zamanlarında şehirde yemek yemekten ve alışveriş yapmaktan, bisiklete binmekten, Marvel süper kahraman filmleri izlemekten ve sanat tarihi öğrenmekten hoşlanıyor. Çince bilmektedir ve tekvandoda siyah kuşak sahibidir.

Dana Settle, Greycroft’un kurucu ortağı ve yönetici ortağı

Greycroft’un yönetim komitesinin bir üyesi olarak Dana Settle, firmanın operasyonlarından, yatırım stratejisinden ve vizyonundan sorumludur. Settle, tüm Greycroft fonlarının yatırım komitesinde yer alıyor ve Greycroft’un büyümesinin tüm aşamalarında yer aldı.

Settle’ın aktif yatırımları arasında Acorns, Anine Bing, Avaline, Bird, Citizen, Cloud Paper, data.ai, Goop, HamsaPay, Happiest Baby, Merit Beauty, Mountain Digital, Pacaso, Seed Health, Tapcart, Thrive Market ve Versed yer alıyor. Önemli çıkışları arasında Bumble (IPO), Maker Studios (Disney tarafından satın alındı), Pulse (LinkedIn tarafından satın alındı), The RealReal (IPO), Trunk Club (Nordstrom tarafından satın alındı) ve WideOrbit (şirket yönetimine satılan hisseler) yer alıyor.

Settle, IMAX Corporation ve National Venture Capital Association’ın yönetim kurulu direktörüdür. Kâr amacı gütmeyen Baby2Baby ve kadın mentorluk topluluğu All Raise’ın kurucu üyesidir. Aynı zamanda Fast Company Impact Council’in de üyesidir.

Greycroft’tan önce Settle, Mayfield’da altı yıl ve Lehman Brothers’ta yatırım bankacılığı da dahil olmak üzere Körfez Bölgesi’ndeki girişimlere risk sermayedarı ve danışman olarak birkaç yıl çalıştı.

Settle, Washington Üniversitesi’nden finans ve uluslararası çalışmalar alanında lisans derecesine ve Harvard Business School’dan MBA derecesine sahiptir.

TechCrunch Bozma 2023 19-21 Eylül tarihlerinde San Francisco’da gerçekleşecek. biletinizi şimdi satın alın ve 600$’a kadar tasarruf edin. Öğrenci, devlet ve kar amacı gütmeyen kuruluş geçişleri yalnızca 195 ABD doları karşılığında mevcuttur. 11 Ağustos’ta fiyatlar artıyor.

Şirketiniz TechCrunch Disrupt 2022’ye sponsor olmak veya katılmakla ilgileniyor mu? Sponsorluk satış ekibimizle şu şekilde iletişime geçin: bu formu doldurmak.

kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada

Similar Posts

Bir cevap yazın