TechCrunch Disrupt 2023’te Discover, Qualcomm, Wonder Women Tech ve daha fazlasıyla tanışın

rent a car 34

Başlamamıza üç aydan biraz daha az kaldı TechCrunch Bozma 2023 19–21 Eylül’de San Francisco’da. Şimdiye kadarki en büyük ve en iyi şovumuz olacak şekilde şekilleniyor. Abartı yok. Gerçekler gerçektir, Jack.

Başlangıç ​​ekosisteminin önde gelen teknoloji şirketlerinden bazıları olan birinci sınıf ortaklarımız olmadan size bu birinci sınıf etkinliği getiremezdik. Neden? Uzmanlıkları, eğitim kaynakları ve bağlantıları ile donanmış olarak ortaya çıkıyorlar. Kurucuların – başlangıç ​​​​yolculuğunun her noktasında – sağlam ve başarılı bir iş kurmaya yönelik sonraki adımlarını atmalarına yardımcı olan konularda oturumlar sunarlar.

Ayrıca, ittifaklar ve ortaklıklar kurma veya potansiyel olarak bir girişimin bir sonraki müşterisi olma fırsatlarını arıyorlar. Bildiğimiz bir şey varsa, o da Disrupt’ta sihir olur.

Bu mesajı yarıda kesiyoruz . . . Erken kayıt fiyatlarının geri döndüğü 4 Temmuz indirimimizi kaçırmayın! Tam giriş fiyatı üzerinden 800$’a kadar tasarruf edin. indirim kayboluyor 5 Temmuz Çarşamba, 23:59 PDT. Gecikme: Disrupt kartınızı satın alın Bugün!

TechCrunch Disrupt 2023 ortak geçit töreni devam ediyor

Bazı ortaklarımızı zaten duyurduk — Burada Ve Burada. Sizinle San Francisco’da buluşmak isteyen en yeni şirketler grubuna ve onları nerede bulacağınıza bir göz atalım. Profesyonel ipucu: Bazıları birden fazla kategoride görünür.

Soru-Cevap ile ara oturumlar

yuvarlak masa tartışmaları

TechCrunch Disrupt sergi alanı

Başlangıç ​​pavyonları

Özel etkinlik

  • Nixon Peabody ofislerinde sadece davetli bir yatırımcı ve startup kurucusu resepsiyonuna ev sahipliği yapacak.
  • Sistemler arası mesai sonrası bir partiye ev sahipliği yapacak. Bizi izlemeye devam edin – ayrıntıları yakında açıklayacağız!

TechCrunch Bozma 2023 19-21 Eylül tarihlerinde gerçekleşecek ve ortaklarımız şimdiye kadarki en büyük ve en iyi olmasına yardımcı olacak. 4 Temmuz erken rezervasyon indirimi şu tarihte sona eriyor: 5 Temmuz Çarşamba, 23:59 PT. Son tarihi geç, geçiş kartını satın al ve kaydet!

Şirketiniz TechCrunch Disrupt 2022’ye sponsor olmak veya katılmakla ilgileniyor mu? Sponsorluk satış ekibimizle şu şekilde iletişime geçin: bu formu doldurmak.

kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada

Similar Posts

Bir cevap yazın