TechCrunch Disrupt 2023 geçişlerinde 4 Temmuz haftalık indirim

Burada Amerika’da, harika bir yazın başlangıcını zamanda geriye yolculuk ederek kutluyoruz. Geçişlerde erken rezervasyon fiyatlarının geçerli olduğu günlere dönüş TechCrunch Bozma 202319-21 Eylül tarihlerinde San Francisco’da gerçekleşecek.

TechCrunch Disrupt 2023 geçişlerinde fiyatları geri alıyoruz

4 Temmuz erken rezervasyon indirimimiz şimdi başlıyor ve sona eriyor 5 Temmuz Çarşamba, 23:59 PDT. Yaza doğru başlayın! Tam giriş fiyatı üzerinden 800$’a kadar tasarruf edin bu Disrupt geçişlerinden birini satın al:

  • Expo+ Kartı: 95 dolar Satış: 75 $
  • Genel kabul: 650 dolar Satış: 450 $
  • Kurucu Kartı: 550 dolar Satış: 350 $
  • Yatırımcı Kartı: 650 dolar Satış: 450 $
  • Kâr Amacı Gütmeyen Geçiş: 195 dolar Satış: 95 $
  • Öğrenci pasosu: 195 dolar Satış: 95 $

Neden tüm ekibini almıyorsun? satın aldığınızda %15 tasarruf edeceksiniz. Paket Kartı dört veya daha fazla kişi için.

Unutmayın, bu fiyatlar şu ana kadar oyunda kalır: 5 Temmuz 23:59 PT. 4 Temmuz tatilini kutlamak için yola çıkmadan önce neden geçiş kartınızı alıp birikimlerinizi güvence altına almıyorsunuz? Ne kadar rahatlamış hissedeceğinizi bir düşünün.

TechCrunch Disrupt 2023’ün tamamını deneyimleyin

Disrupt’ta neler yapabilirsiniz? Bolca! Eski NBA süperstarı ve şimdiki iş dünyasının patronunun içgörülerini kaçırmayın Shaquille O’Neal. En başarılı girişimlerden bazılarından zor kazanılmış operasyonel tavsiyeler alın. Airbnb, Instacart ve daha fazlası İnşaatçılar Aşaması.

Bu yıl yeni: Sektörler arası iş birliği fırsatlarını keşfedin ve endüstri yollarındaki çığır açan gelişmeleri çevrimiçi olarak tartışın. Yapay Zeka Aşaması, Fintech Sahnesi, Donanım Aşaması, SaaS Aşaması, Güvenlik Aşaması ve Sürdürülebilirlik Aşaması.

Fuar alanını keşfedin ve Başlangıç ​​Battlefield 200 şirketler. Bu yılki kohorta binlerce kişi başvurdu ve sadece 200 tanesi – mahsulün kaymağı – gösteride sergilenecek. Ve bu şirketlerden sadece 20’si, destansı Startup Battlefield yarışmasında 100.000 $ (özsermayesiz) için rekabet etmek üzere seçilecek. Kaçırma bu birinci sınıf vitrin!

TechCrunch Bozma 2023 19-21 Eylül tarihlerinde gerçekleşecek ve öğrenmenize, ağınızı genişletmenize ve işinizi büyütmenize yardımcı olacak heyecan verici fırsatların yüzeyini henüz yeni çizdik. Ve şu anda, hepsini erken kayıt fiyatlarıyla deneyimleyebilirsiniz – yeter ki geçiş kartını satın al önce 5 Temmuz 23:59 PDT.

Şirketiniz TechCrunch Disrupt 2022’ye sponsor olmak veya katılmakla ilgileniyor mu? Sponsorluk satış ekibimizle şu şekilde iletişime geçin: bu formu doldurmak.

kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada

Yorum yapın