TC Disrupt 2023’ün İnşaatçılar Aşamasında Airbnb ve Instacart’tan operasyonel tavsiyeler alın

Bilinmeyen bir girişimi ev ismine dönüştürmek için ne gerekiyor? Ölçeklendirme yeteneği. Başlangıç ​​aşamasındaki her kurucunun peşinden koştuğu Kutsal Kâse’dir. Dahili operasyonları ölçeklendirmek, finansman turlarının ve kurucu profillerinin çekiciliğinden yoksun olabilir, ancak bu, startup başarısı için ağır bir yüktür.

İlham arayan kurucuların daha fazla aramasına gerek yok Airbnb Ve Instacart. Bu iki saygın şirket önemli benzerlikler paylaşıyor. Büyük boyutlara ölçeklendiler ve her biri ilk kazançlarına eklendi: Airbnb Deneyimleri ve Instacart reklam ağı.

Airbnb’de güvenli ürün ve operasyonlar direktörü Naba Banerjee ve Instacart COO’su Asha Sharma’nın “İşinizle Ölçeklendirilecek Akıllı Başlangıç ​​Operasyonlarını Nasıl Oluşturursunuz” başlıklı bir oturumda bize katılacak olmasından heyecan duyuyoruz. üzerinde bulacaksınız İnşaatçılar Aşaması de TechCrunch Bozma 202319-21 Eylül tarihlerinde San Francisco’da gerçekleşecek.

Ölçeklendirme basit bir başarı değildir – öyle olsaydı, her girişim tek boynuzlu at olurdu. Hem Banerjee hem de Sharma, ölçeklendirmeyi pratikte bir sanat formuna dönüştüren iki şirkete görünürlük kazandıran mükemmel liderlerdir.

Şirketinizi destekleyen ve birlikte büyüyen operasyonlar oluşturmak için neler gerektiğine dair bireysel bakış açılarını duymayı dört gözle bekliyoruz. Şunlar doğrultusunda sorular soracağız:

  • Personelden birinin takımını veya departmanını bir sonraki seviyeye taşımaya hazır olmadığını ve dışarıdan birini işe almanız gerekip gerekmediğini nasıl anlarsınız?
  • Özellikle çok ofisli bir modelde, hızlı işe alım dönemlerinde kültürel tutarlılığı nasıl ele alıyorsunuz?

Ve bu sadece yeni başlayanlar için. Operasyonel ipuçları ve içgörü arıyorsanız, bu oturumu kaçırmak istemezsiniz.

Aşağıda, uzman konuşmacılarımız ve startup’ları devasa şirketlere dönüştürme nitelikleri hakkında daha fazla bilgi edinin.

Naba Banerjee: Airbnb Trust Ürün ve Operasyon Direktörü

Naba Banerjee, konukların ve ev sahiplerinin Airbnb’de seyahat ederken ve ev sahipliği yaparken içlerinin rahat olmasını sağlamaya odaklanır. En son çalışması, potansiyel olarak yüksek riskli rezervasyonları belirlemeye yardımcı olmak ve bu kullanıcıların platformdan yararlanmalarını engellemek için Airbnb’nin rezervasyon tarama teknolojisini geliştirmeyi içeriyor. Banerjee, şirketin dolandırıcılıkla mücadele, kötü niyetli kişilerin platformu kullanmasını engelleme ve ev sahipleri ile konuklar arasında güven oluşturma çabalarını denetler.

Banerjee, yenilikçi, müşteri odaklı çözümler sunan ürünler oluşturma konusunda yirmi yılı aşkın bir deneyime sahiptir. Walmart.com’da 13 yıl geçirdikten sonra Airbnb’ye katıldı ve burada kargo paketlerinden müşterilere daha hızlı bir şekilde ürün yönetiminin evriminde ve müşterilerin kendi kendilerini taramalarına ve daha hızlı ödeme yapmalarına yardımcı olan mobil uygulamalar geliştirmeye kadar uzanan bir yelpazede etkili bir rol oynadı.

Asha Sharma: Instacart operasyon müdürü

Asha Sharma, Instacart’ın ürününü, tasarımını, araştırmasını, ortaklıklarını, analizlerini, pazarlamasını, operasyonlarını ve müşteri hizmetlerini denetler. Instacart’a Meta Platforms’tan katıldı ve burada şirketin Facebook, Messenger ve Instagram’daki birçok özel iletişim ürününde üründen sorumlu başkan yardımcısı olarak görev yaptı.

Sharma ayrıca Meta’nın sosyal etki için ürün başkanı olarak görev yaptı. Meta’dan önce Porch Group’un COO’suydu ve şirketin operasyonlarını, ürünlerini, pazarlamasını ve büyümesini ölçeklendirmeye yardımcı oldu. Porch Group’a katılmadan önce Microsoft’ta pazarlama ve operasyonlarda çalıştı.

Sharma şu anda AppLovin Corporation ve Porch Group’un yönetim kurulunda görev yapıyor. Minnesota Üniversitesi Carlson School of Management’tan işletme alanında lisans derecesine sahiptir.

İnşaatçılar Aşamasında bize katılın

konusunda önde gelen uzmanlarla daha fazla sohbet bulacaksınız. İnşaatçılar Aşaması, operasyonlar, işe alma, bağış toplama ve daha fazlası gibi konuların yer aldığı. bizim kontrol etmeyi unutmayın altı çığır açan sektör için altı yeni aşama Disrupt’ta.

Şu adresteki küresel başlangıç ​​topluluğuna katılın: TechCrunch Bozma 202319–21 Eylül tarihlerinde San Francisco’da gerçekleşecek. biletinizi şimdi satın alın ve 600$’a kadar tasarruf edin.

kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada

Yorum yapın