Tahirah Burley için Promosyon

Tahirah Burley’nin Haber Odası Operasyonları müdür yardımcılığına terfi ettiğini duyurmaktan heyecan duyuyorum.

Şu anda Washington büromuzun kıdemli operasyon müdürü olan Tahirah, yıllardır istisnai bir performans sergiliyor. 2015 yılında DC’de operasyon müdürü olarak bizimle çalışmaya başladı ve birkaç yıl sonra kıdemli operasyon müdürü oldu.

Tahirah, Washington’da bulunduğu süre boyunca, ofis tadilatları ve son ofis genişletmemiz sırasında bir dizi detayın yönetilmesine yardımcı oldu, tüm operasyon yöneticilerinin üstlendiği birçok günlük görevi yönetti ve tek Haber Odası Operasyonları sorumlusu olarak ekstra düzeyde destek sağladı. o ofiste Güvenliğimiz ve ofise dönüş planlaması konusunda bina yönetimi ile yakın bir şekilde çalıştı; lobi, mühendislik ve temizlik personeli ile düzenli olarak yakın çalışır; ve Washington’daki meslektaşlarımız ve New York’tan sürekli ziyaretçi akışı için yaklaşık bir zilyon etkinlik düzenledi. Onunki büyük ve karmaşık bir iş ve sürekli olarak mükemmelleşti.

Washington büro şefi Elisabeth Bumiller, “Buradaki herkesin bildiği gibi, Tahirah olmadan Washington’da görev yapamazdık” dedi. “O, bugüne kadar sahip olduğumuz en iyi büro yöneticisi, hiçbiri hariç. Her şeyi – her şeyi – yaptırır. Baskı altında sakin ve zarif ve eğlenceli. Hâlâ burada olacağı için rahatladık! Kendisine en iyisini diliyoruz.”

Yeni pozisyonunda Tahirah, Haber Odası Operasyonlarının büro bölümünde bir yönetici rolüne genişleyecek. Bir grup haber asistanını doğrudan yönetecek ve personel planları, bütçe gözetimi, işe alma çabaları ve personelimiz için kariyer gelişimi konularında benimle ve liderlik ekibimizin geri kalanıyla yakın bir şekilde çalışacak ve çeşitlilik, eşitlik ve kapsayıcılık çabalarımıza katkıda bulunmaya ve bunları ilerletmeye yardımcı olacak. ve diğer departman hedefleri.

Tahirah önümüzdeki ay yeni görevine başlayacak ve zamanını Washington ile New York arasında paylaştıracak. Lütfen onu bu hak edilmiş terfi için tebrik edin.

kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada

Yorum yapın