Şüpheli yeniden tasarlanmış Tesla Model 3 hakkında İnternet kargaşası

Birisi Tesla’nın uzun zamandır beklenen Model 3 yenilemesinin ön yarısını mı sızdırdı?

Araba interneti vızıltı bir fotoğrafın üzerine – bazı Redditçiler Şüpheli — gözden geçirilmiş bir yüzle otomobil üreticisinin sedanına bir güncelleme gösterebilir. esinlenilmiş Roadster ile bazı karşılaştırmalar. İşte şimdilerde gündemde olan o fotoğraf:

tesla Model 3 teslimatlarını başlattı 2017’de ve araç o zamandan beri güncellenmiş bir konsol, tekerlekler ve menzil artışı dışında pek değişmedi. 2021’de. Tesla’nın bir sonraki büyük Model 3 güncellemesi bildirildiğine göre kod adı Project Highland2022 Reuters haberine göre, otomobil üreticisinin “daha az iç bileşen ve biraz yeniden tasarlanmış dış tasarım” yoluyla maliyetleri düşürme çabalarını detaylandırıyor. Yine de şüpheci şapkalarınızı üzerinizde tutun millet. Tesla henüz bu ayrıntılardan herhangi birini doğrulamadı.

Burada öne çıkan görüntü birkaç ilginç özelliği gösteriyor. Ön tampon farklı ve neyse ki mevcut Model 3’ün kalın dudağı yok. Sis farları yok, ancak fotoğrafta şık, yeniden tasarlanmış bir far grubu görülüyor. Tekerlekler iki tonlu görünüyor ve gösterge paneli ya örtülüyor ya da sürücünün önünde kıvrılacak şekilde yeniden tasarlandı. Genel olarak, tasarım mevcut Model 3’ten daha sportif görünüyor.

Model 3, eskiyen görünümüyle yalnız değil. Tesla, lansmanından bu yana araçlarından hiçbirini önemli ölçüde yeniden tasarlamadı. Model S sedan, Nisan 2016’da Tesla’nın sahte radyatör ızgarası yerine gövde renginde bir tamponla güncellenmiş bir ön uca sahip yeni bir versiyonunu piyasaya sürmesiyle serinin en önemli güncellemesini aldı. Geri kalanlar – Model X, Model 3 ve Model Y – dış metal levhalarında yalnızca küçük değişiklikler aldı.

Burada gösterilen aracın bir sonraki Model 3 mü yoksa yuvarlanan bir tasarım prototipi mi olduğu bilinmiyor. Ancak kesin olan bir şey var: Bu özel aracın üzerinde birkaç kilometre var. Tüm hatalara bak.

kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada

Yorum yapın