Süper Lig’de 9 haftalık program

Süper Lig’de 9 haftalık programSpor Toto Süper Lig’de 8. Haftadan itibaren karşılaşmalar 14.30, 17.00 ve 20.00 olarak belirlendi. TFF internet sitesinden meydana getirilen açıklamada şu ifadelere yer verildi:

“Yayıncı müessese ve Kulüpler Birliği Vakfı ile meydana getirilen değerlendirmeler sonucunda, 6. Ve 7. Haftalarda yarışma başlangıç saatleri 17.00 ve 20.00, ligin 8. Haftasından itibaren ise 14.30, 17.00 ve 20.00 olarak planlanmıştır. Dünya Kupası arasından sonrasında 15. Haftadan itibaren oynanacak olan müsabakaların başlama saatleri yeniden değerlendirilecektir. Program, UEFA Kupalarında mücadele eden takımlarımızın müsabakaları, yayıncı kuruluşun gösterim prensipleri ve Ziraat Türkiye Kupası müsabakaları dikkate alınarak hazırlanmıştır.

FIFA talimatları gereğince milli maç haftaları öncesinde Pazartesi günlerine müsabaka planlanamamaktadır. Bununla birlikte müsabaka programında mücbir sebepler, gösterim programında yaşanabilecek değişimler ve Ziraat Türkiye Kupası’nda oluşacak eşleşmelere göre değişim yapılabilir.”

kaynak: linehaber.com.tr

Similar Posts

Bir cevap yazın