‘Star Wars: The Bad Batch’ final ve üçüncü sezonu 2024’te Disney+’ta başlayacak

Londra’daki Star Wars Kutlamasında, Lucasfilm ilan edildi “Star Wars” The Bad Batch”in üçüncü ve son sezonuyla 2024’te Disney+’ta geri döneceği söylendi. Şirket kesin bir çıkış tarihi vermedi.

Dizi, Order 66 ve Empire’ın yükselişinin ardından bir grup elit klon olan Bad Batch olarak da bilinen Clone Force 99’u konu alıyor. 2. Sezonun sonu, takım üyesi Tech’in ölümü ve Omega’nın ele geçirilmesinin ardından hayranları sersemletti.

Şirket, Star Wars Celebration 2023 etkinliğini dördüncü gününde duyurdu. Cuma günü, Lucasfilm ilan edildi Star Wars spinoff’u “The Acolyte” 2024’te Disney+’ta prömiyer yapacak. Dizi, High Republic döneminin sonunda, ana Star Wars filmlerindeki olaylardan önce geçiyor. Amandla Stenberg ve Lee Jung-jae başrollerde oynayacak.

Lucasfilm ayrıca bugün “Ahsoka” serisinin Ağustos 2023’te çıkış yapacağını duyurdu. Yaklaşan şovlar, Disney+’ta “The Mandalorian”, “Andor” ve “The Book of The Book” gibi büyüyen canlı aksiyon Star Wars dizileri listesine katılacak. Boba Fett. Ayrıca şirket, “Andor”un ikinci sezonunun Ağustos 2024’te başlayacağını açıkladı.

Lucasfilm ayrıca biri Daisy Ridley’in Rey olarak geri dönüşünü içerecek üç Star Wars filmi duyurdu. Film, “The Rise of Skywalker” olaylarından 15 yıl sonra geçecek ve Rey’in yeni bir Jedi Düzeni kurmasını konu alacak. Filmlerden biri Jedi’ların şafağına geri dönerken, üçüncü film New Republic’e odaklanacak ve “The Mandalorian”, “The Book of Boba Fett”, “Ahsoka” ve diğer Disney+ dizileri. Disney ve Lucasfilm, bu filmlerin hiçbirinin çıkış tarihlerini açıklamadı.


kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada

Yorum yapın