SoulCycle, FLOWN girişimiyle eğitmen rehberliğinde sanal çalışma oturumları sunacak

rent a car 34

UÇUŞ Pandemi sırasında bazılarımızın bir tür “sanal ortak çalışma” fikrini benimseyen ve kilitlenmeler sırasında biraz şirket kuran ve gerçek koçlarla rehberli “derin çalışma” oturumları modeli yaratan bir girişim. Kendisini bir “İş için Twitch” olarak faturalandıran platform, en iyi uzaktan çalışanlarla çalıştığını söylüyor, ki bunların sayısı şu anda elbette milyonlarca. Geçen yıl kabarık Fikri bir sonraki seviyeye taşımak için bir Tohum turu.

Şimdi ikonik egzersiz markasıyla ortaklık kuruyor Ruh Döngüsü “enerji verici egzersiz” metodolojisini kitlelere ulaştırmak.

“Flocks” adı verilen SoulCycle liderliğindeki odak oturumları, 26 Haziran’dan itibaren tüm SoulCycle ve FLOWN üyelerine açık olacak.

Dünya çapında en çok tanınan sağlık markalarından biri – bazıları için dini bir deneyimle sınırlanan spin sınıflarıyla tanınan – SoulCycle, karizmatik “eğitmenlerin” bir grubu yeni bir ortamda motive edebileceği yeni bir alana açıkça giriyor.

FLOWN, kendi kolaylaştırıcıları tarafından yönetilen, profesyonellerin ve öğrencilerin kamera karşısında ‘vücut ikiye katlama’ adı verilen bir teknik kullanarak birlikte sessizce çalıştıkları haftada 50’den fazla canlı odak seansı yürütüyor.

Bir kütüphanede, kafede veya ortak çalışma alanında diğer insanlarla birlikte çalışmayı tercih ettiyseniz, oldukça doğal gelen ve genellikle evde kendi başınıza çalışmaktan daha motive edici olan bir şey yapıyorsunuz demektir. Gerçekten de, pandemi sırasında çoğumuz kendimizi iş arkadaşlarımızın arkadaşlarının yanında, yalnızca şirket için sessizce çalışmak üzere Zoom’u açarken bulduk.

Bu doğal davranış, şimdi yeni başlayanlar için gelişen yeni bir alana dönüştü ve şimdi bile kendi terminolojisine sahip. Sözde “vücut ikiye katlama”, başka biriyle birlikte çalışma eylemidir ve odaklanma, hesap verebilirlik ve topluluk duygusu sağladığı söylenir.

Bu sanal, rehberli koçluk eğilimi ivme kazanıyor gibi görünüyor ve fitness ve egzersizden (SoulCycle’ın Flown ile yaptığı hamleye tanık olun) başka biçimlere dönüşüyor. halk olmaSoulCycle’ın kurucuları Elizabeth Cutler ve Julie Rice liderliğindeki , yabancıların en derin umutlarını ve korkularını tartıştıkları “toplanmalar” başlatmaya hazırlanıyor.

Vücut ikiye katlama, DEHB’nin etkilerini hafifletmenin bir yolu olarak son birkaç yılda popüler hale geldi. fırladı Pandemi sonrası.

Vücut ikiye katlama DEHB’si olan kişilere önerilmiş olsa da, diğerleri tekniği benimsiyor. FLOWN, abonelerinin bir oturum sonucunda üretkenliklerinde “5 kat artış” bildirdiklerini iddia ediyor – ancak bu iddiayı bağımsız olarak doğrulamadı.

SoulCycle Eğitmenleri artık FLOWN’un “Sürülerine” katılarak SoulCycle’ın motivasyon markasını platforma enjekte edecek. Bu toplumsal deneyimler, kişinin evini düzenlemekten, vergi beyannamelerini tamamlamaya veya bir enstrüman çalmaya kadar değişebilir.

FLOWN’un Kurucusu ve CEO’su Alicia Navarro yaptığı açıklamada şunları söyledi: “COVID sonrası yapay zekaya doymuş bir dünyada, gerçek insanlardan ve laik ritüellerden yararlanan hesap verebilirlik yapılarına derin bir ihtiyaç var. Bu yapıları işte odaklanma şeklimize getirmek için FLOWN’a başladım ve SoulCycle’ın yaklaşımı o zamanlar benim için bir ilham kaynağıydı.”

SoulCycle CEO’su Evelyn Webster’a, Flown ile çalışma kararını güvence altına alan devrilme noktasının ne olduğunu sordum.

“Alicia ve ben ilgili işlerimizin her biri hakkında sohbet ederken, topluluğumuzun hayatlarını en iyi şekilde yaşamasına yardımcı olmak için ortak bir amacı paylaştığımız hemen anlaşıldı. Amacımızda bu kadar çok örtüşme olduğu için – ve SoulCycle’ın bisikletin ötesine geçen yollarla topluluğumuza daha aktif bir şekilde katılmayı aradığı bir noktada – ortaklık doğal görünüyordu” dedi.

Bu yeni “vücudu ikiye katlama” trendinden ne anlıyor?

“İnsanların başarılı olmasına yardımcı olan her şeyin harika olduğunu düşünüyorum! Vücut ikiye katlamanın birçok insanın daha fazla odaklanmaya ve dolayısıyla üretkenliğe nasıl yardımcı olduğu hakkında daha fazla şey öğrendiğim için, açıkça işe yarayan bir araç. Ve tabii ki Soul’da bir topluluk olarak sürdüğümüzde, bizi sorumlu tutan nedir? Odadaki diğer 60 sürücüyle birlikte, bizi bir sınıfta yönlendiren eğitmen, sizi odaklanmanızı, temponuzu yükseltmenizi ve heyecanlandırmanızı sağlıyor… yani bunun işe yaradığını biliyoruz.”

Ve neden Soul Cycle müşterilerinin FLOWN’un ürününe yöneleceğini düşünüyor?

“Sağlık, fiziksel zindelikten çok daha fazlasıdır. Topluluğumuz, ister bisiklette ister hayatlarının diğer bölümlerinde olsun, her zaman kendilerini daha güçlü kılmanın yollarını arıyor. Bunun, teklifimize harika bir katkı ve marka için doğal bir uzantı olduğuna inanıyoruz” diye ekledi.

kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada

Similar Posts

Bir cevap yazın