Shaquille O’Neal, Disrupt’ta Edsoma’ya yatırım yapmayı, bir patron olarak yaşamı ve daha fazlasını tartışacak

rent a car 34

Bir smaç hakkında konuşun. 15 kez NBA All-Star’ı, dört kez NBA Şampiyonu ve üç kez NBA Finalleri MVP’si olan Shaquille O’Neal de aramıza katılacak. TC Bozulması 202319-21 Eylül tarihlerinde gerçekleşecek.

NBA’de geçirdiği yaklaşık yirmi yılın ardından Shaq, tahmini bir 400 milyon dolarlık iş imparatorluğu – süperstardan mogul’a kolayca geçiş. baş yatırımcı rolünde bize katılacak. Edsoma, çocuklar için yapay zeka destekli bir okuma, eğitim ve iletişim platformu. Şirketin kurucusu ve CEO’su Kyle Wallgren de bu ocak başı sohbetine katılacak.

Çocukların okuryazarlığının kararlı bir savunucusu olan O’Neal, yardım amaçlı basketbol etkinliklerine katılmış ve Shaquille O’Neal Vakfı yetersiz hizmet alan gençliği desteklemek için. eklediğini görmek şaşırtıcı değil. eğitim teknolojisi ancak neden Edsoma’yı seçtiğini duymak için can atıyoruz.

Wallgren, dünya çapında cehaleti ortadan kaldırmak gibi nihai bir misyona sahip, çalışmaları aracılığıyla olumlu bir etki yaratmaya kendini adamış vizyoner bir liderdir. Bir ebeveyn olarak, Covid ile ilgili okulların kapanmasının zorluklarını yaşadı ve ebeveynlerin çocuklarına okuma sevgisini aşılamalarına yardımcı olmak ve pandeminin neden olduğu azalan okuma performansını ele almanın bir yolu olarak Edsoma’yı kurdu.

Uygulama, çocukların yüksek sesle okurken doğru telaffuzu öğrenmelerine yardımcı oluyor ve ayrıca ebeveynlerin çocuklarıyla herhangi bir yerden okumasına olanak tanıyor – ayrı yaşayan veya iş için seyahat eden ebeveynleri, görevlendirilmiş askeri personeli veya uzaktaki büyükanne ve büyükbabaları düşünün.

Gerçek bir iş adamı – Shaq MBA derecesini 2005’te aldı – O’Neal şu ​​şirketlere yatırım yaptı: Google, Elma ve Yüzük. Authentic Brands Group’un en büyük ikinci bireysel hissedarı ve Big Chicken, Papa Johns, Krispy Kreme ve diğer birçok girişimci girişim dahil olmak üzere birden fazla franchising mağazasına sahip.

Kyle Wallgren, birden fazla küçük işletme kurma ve satma konusunda kanıtlanmış bir sicile sahip başarılı bir girişimcidir. Kurduğu 13 şirketin 10’unu sattı.

Shaq’in bir kurucuda hangi özellikleri aradığını ve kendisinin ve Wallgren’in şirketi nasıl büyütüp ölçeklendirmeyi planladığını öğrenmek için sabırsızlanıyoruz.

kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada

Similar Posts

Bir cevap yazın