Selçuk Balcı evliliğe ilk adımını attı

Selçuk Balcı evliliğe ilk adımını attıÜnlü müzisyen Selçuk Balcı, geçtiğimiz mart ayında nişanlandığı Ahsen Kartoğlu ile dünya evine girdi. Çift, 24 Ağustos Çarşamba akşamı Ankara’da nikâh defterine imza attı. Bir otelde düzenlenen görkemli düğün töreni, sanat ve siyaset dünyasının biri olan isimlerini buluşturdu.

Siyaset ve sanat dünyasından yoğun alaka

Düğün töreni; Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen, Ankara Kent Konseyi Başkanı Halil İbrahim Yılmaz, Kütahya Simav Kaymakamı Bünyamin Karaloğlu, Eskişehir Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt’un yanı sıra sanat dünyasından Hüseyin Turan, Bahadır Tatlıöz, Seyfi Yerlikaya ve Mustafa Eke’nin de aralarında bulunmuş olduğu kalabalık bir davetli topluluğuyla gerçekleşti.

Nikahı Çankaya belediye başkanı kıydı

Selçuk Balcı ve Ahsen Kartoğlu, mutlu bir yaşam için konukların önünde “evet” diyerek temenniler içinde nikâh defterini imzaladı. Çiftin nikâhını Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen kıydı. Nikâh şahitliklerini ise Mansur Yavaş, Halil İbrahim Yılmaz ve Kazım Kurt yapmış oldu.

Balayına çıkmadan konsere çıktı

Konser maratonuna da idame eden Selçuk Balcı, yoğun sahne takvimi sebebiyle balayını erteledi. Ünlü sanatçı 27 Ağustos Cumartesi günü Samsun’da, 28 Ağustos Pazar günü Trabzon’da, 30 Ağustos Zafer Bayramı’nda da İstanbul’da konseri verdi. Balcı hemen sonra konserlerine kısa bir mola vererek eşi Ahsen Kartoğlu ile balayına çıkacak.

kaynak: linehaber.com.tr

Similar Posts

Bir cevap yazın