Samsung, Unpacked’den önce en yeni katlanabilirleri takıyor

rent a car 34

Samsung hiçbir zaman bir sır konusunda harika olmadı. Bir noktada şirket, lansmandan önce büyük ürünlerini satarak bitmeyen sızıntı seline yaslandı. O zamandan beri, mobil lider TM Roh’un blog gönderileri bir gelenek haline geldi.

bu en son Paketlenmemiş olay bir hafta uzaklıkta, şirketin Seul’deki arka bahçesine ilk kez ayarlandı. Donanım devinin köklü altı aylık amiral gemisi sürüm programı göz önüne alındığında, Galaxy Flip 5 ve Galaxy Fold 5’in yolda olduğu her zaman güvenli bir bahis olmuştur.

Yönetici o kadarını doğruladı bu akşamki yazıda, Örneğin, bir akıllı telefonu katlama ve açma eylemini ele alalım. Basit görünüyor. Bununla birlikte, kullanıcıların hissettiği bu basitlik, yalnızca en temel ve sezgisel olana titiz bir odaklanma yoluyla elde edilir. Özel menteşe işlevselliğini barındıran minimal, şık görünüm, taahhüdümüzü ve temel tasarımın doğal güzelliğini vurguluyor.”

Pazar liderleri için daha ince tasarımların altını çizen Roh, “Katlanabilir akıllı telefon ergonomisi standartlarını yükselttik. Bir cihazın kalınlığındaki milimetrelik bir fark büyük bir değişiklik gibi gelmeyebilir, ancak katlanabilir bir cihazdaki her gram ve milimetre bir mühendislik atılımı gerektirir. Tutkuyla zanaatkarlık ister. İyi yapıldığında, kullanıcılara sağladığı fayda çok büyüktür. Bu nedenle, en son katlanabilir ürünlerimizi önceki nesillerimizden daha ince ve daha hafif hale getirmek için yenilikler yaptık.”

Şirketin bunu başardığı kesin mekanizma belirsizliğini koruyor, ancak Google’ın yakın tarihli Pixel Fold’u biraz fikir verebilir. Şirketin mekanizmayı yeniden düşünmesi, ekran boşluğunu ortadan kaldırarak, ilk katlanabilirini sektörün en incelerinden biri haline getirdi. Bununla birlikte, bu cihaz, birkaç hatalı ekran raporuyla karşılandı ve bu, ekranın iki tarafının dokunmasına izin verilmesinin, arasına toz girdiğinde bir sorun oluşturabileceğine dair bazı spekülasyonlara yol açtı.

Roh ayrıca ek ürünlere de işaret ediyor. “Samsung Galaxy Tab ve Wearables aynı ruhla tasarlandı” diye yazıyor. “İhtiyaçlarınızın, önceliklerinizin ve benzersiz kişiliğinizin kusursuz bir uzantısı olarak hizmet ederek güçlü bir bağlantı deneyimi sağlayan bir ekosistemde birbirleriyle uyumlu bir şekilde çalışıyorlar.”

Takip edenler için bu, Samsung Galaxy Flip 5, Galaxy Fold 5, Galaxy Tab S9 ve Galaxy Watch 6. Gelecek hafta bizi çok meşgul edecek.

kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada

Similar Posts

Bir cevap yazın