Samsung Galaxy Tab S8 FE’nin özellikleri kontrol sonucuyla görüldü

Samsung Galaxy Tab S8 FE’nin özellikleri kontrol sonucuyla görüldüSamsung Galaxy Tab S7 FE tablet 2021’in mayıs ayında tanıtılmıştı. Galaxy Tab S8 FE’nin de bu senenin bahar aylarında tanıtılması beklense de, bu beklenti gerçeğe dönüşmemiş ve Güney Koreli firma Tab S8, Plus ve Ultra modelleri duyurmuştu. Şirketin tabletten vazgeçmiş olduğu düşünülse de, internete sızan bir benchmark testi kararı bu şekilde bir durumun olmadığını gösteriyor.

Samsung’un yeni tableti, SM-X506B model numarasıyla Geekbench’in benchmark testinden geçti. Tabletin kalbinde MediaTek’in MT8791V/TZA doğrusu Kompanio 900T işlemcisinin olduğu belirtiliyor. Kutusundan Android 13 yüklü olarak çıkacak tablette 4 GB RAM’in olduğu da görülüyor.

Galaxy Club’ın haberine bakılırsa, SM-X506B model numaralı aygıt tabletin 5G ahenkli versiyonu olacak. SM-X500 model numarasının ise tabletin Wi-Fi versiyonuna ilişik olduğu belirtiliyor.

galaxy tab s8 feSamsung Galaxy Tab S8 FE için henüz resmi bir tanıtım tarihi verilmiş değil. Ancak önümüzdeki dönemde bu mevzuda yeni bir haber duymak sürpriz olmayacaktır.

kaynak: teknoblog.com

Similar Posts

Bir cevap yazın