Risk sermayedarları neden siber güvenlik girişimlerini finanse etmek için akın etmiyor?

Arkada oldukça güçlü kazanç raporları ve değerlemeler nedeniyle, kamu siber güvenlik şirketleri daha geniş teknoloji segmentinden daha iyi performans gösteriyor. Yine de, siber güvenlik girişimleri için finansman düzleşti.


Borsa yeni başlayanları, pazarları ve parayı keşfediyor.

Oku onu TechCrunch+’ta her sabah ya da al Exchange bülteni her cumartesi.


Düşünmek için biraz zaman ayırmaya değer ilginç bir konu. Bu sabah, siber güvenlik şirketlerinin nasıl performans gösterdiğine ve şirketlerin mükemmel sonuçlarına rağmen bu sektördeki yatırımların neden durgun olduğunu anlamak için 2023’ün ilk çeyreği risk sermayesi yatırımına ilişkin bir dizi veri setine bakalım.

Kulağa iyi geliyor? Çalışmak!

Teknoloji oyununda nasıl çok para kazanılır?

Bugün kamyonlar dolusu nakit satış yazılımı kazanmak istiyorsanız, bir blok zinciri e-spor dünyasına bağlamak için bir API oluşturmanızı önermem. Her iki sektör de aşırı yatırım ve abartılı bir dönemden sonra mücadele ediyor, ancak umarım her ikisi de yeniden yükselir: İlki, iş bağlamında eğlenceli olacağı için ve ikincisi, sabırla bekleyen büyük bir inek olduğum için. Starcraft canlanması.

Hayır, bugün teknoloji oyununda çok para kazanmak isteseydiniz siber güvenlik ürünleri yapar ve satardınız.

Kanıt açık. Siber güvenlik, en büyük teknoloji şirketleri bile oldukça sorunsuz ilerliyor. ortalığı karıştırmak ve Zoom çözüyor tekrar nasıl büyür şirket tarihinin en etkileyici koşularından birinin ardından.

kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada

Yorum yapın