Comcast, Peacock dahil 20 dolarlık akış hizmeti ‘NOW TV’yi duyurdu

Comcast ilan edildi Salı, Xfinity internet müşterileri için yeni akış teklifi. NOW TV olarak adlandırılan paket, aylık 20 ABD Doları tutarındadır ve Peacock Premium aboneliğinin yanı sıra 40’tan fazla canlı kanal ve 20’den fazla ücretsiz reklam destekli TV (FAST) kanalı içerir.

Aylık 4,99 ABD Doları tutarındaki Peacock premium aboneliğinin eklenmesi, Xfinity müşterilerinin şubatta söylendi akış hizmetinin 26 Haziran’dan itibaren artık ücretsiz olarak dahil edilmeyeceğini.

Genel olarak, NOW TV, kablo veya Hulu Live TV, YouTube TV veya Sling TV gibi diğer daha pahalı canlı TV akış hizmetleri için ödeme yapmak istemeyen kullanıcılar için çekici bir seçenek olabilir. Ek olarak, Xfinity ayda 50 ABD Doları karşılığında normal bir kablo paketi olan Popular TV’yi sunar.

NOW TV paketine dahil olan canlı TV kanalları A&E, Afro, AMC, Animal Planet, BBC America, BBC News, Comedy.TV, Cooking, Crime + Investigation, Discovery, Discovery Life, Food Network, FYI, Great American Family, Great American Living, Get TV, Game Show Network, Hallmark Channel, Hallmark Drama, Hallmark Movies & Mysteries, HGTV, The HISTORY Channel, Investigation Discovery, IFC, Justice Central, Lifetime, Lifetime Movie Network, Magnolia Network, Military History, MotorTrend Network, OWN, Pursuit, Recipe.TV, Science Channel, Sony Movies, Sundance TV, TLC, Travel Channel, Vice, WEtv ve Weather Channel.

Müşteriler ayrıca NBC News NOW, Sky News gibi FAST kanallarının yanı sıra Comcast’in sunduğu bir dizi Xumo Play kanalına erişebilir. Edinilen Xumo Play, Xfinity X1 ve Xfinity Flex üzerinde canlı ve isteğe bağlı içerik sunan ücretsiz bir akış uygulamasıdır.

NOW TV, Aksiyon Filmleri, Siyahi Sinema, Bollywood ve Hint Sineması, Komedi Filmleri, Komedi TV, Polisiye TV, Belgeseller, Drama ve Aksiyon TV, Aile Filmleri, Yemek TV, Filmler gibi Xumo Play’den 19 tür tabanlı kanal içerecek. Oyun Şovları, Filmleri, Korku ve Gerilim, Çocuk TV, Reality TV, Bilim Kurgu ve Fantastik Filmler, Seyahat ve Yaşam Tarzı TV ve Kovboylar.

NOW TV önümüzdeki haftalarda kullanıma sunulacak. Başlangıçta, canlı TV ve FAST programlama, Xfinity Flex, Fire TV, iOS cihazları, Android cihazları ve daha fazlası dahil olmak üzere desteklenen cihazlarda Xfinity Stream uygulamasında mevcut olacaktır.

kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada

Yorum yapın