Riot Forge, Song of Nunu: A League of Legends Story’nin 1 Kasım çıkış tarihini açıkladı

rent a car 34

Bu Ekim ayında San Francisco’da düzenlenen ve “Playing the Edge” temasını keşfedeceğimiz GamesBeat Next’in geri dönüşünü duyurmaktan büyük heyecan duyuyoruz. Burada konuşmak için başvurun ve buradan sponsorluk fırsatları hakkında daha fazla bilgi edinin. Etkinlikte ayrıca duyuracağız 25 en iyi oyun girişimi 2024’ün Oyun Değiştiricileri olarak. Bugün başvurun veya aday gösterin!


Riot Forge Song of Nunu: A League of Legends Story’nin 1 Kasım’da Nintendo Switch ve PC’de yayınlanacağını açıkladı.

Riot Games’in Riot Forge’u, League of Legends evrenindeki oyunlar üzerinde çalışan yeni oyun stüdyolarının oyunlarının yayınlanmasına yardımcı oluyor. Oyunu son Gamescom şovunda bir demoda oynadım ve çok eğlenceliydi.

Tequila Works tarafından geliştirilen bu hikaye odaklı macera oyunu, gelecekte diğer konsol sürümleri için planlarla birlikte Nintendo Switch ve Steam, GOG ve Epic Games Store dahil PC platformları için satışa sunulacak. Oyunun ve koleksiyoncu sürümünün ön siparişleri artık açık.

Song of Nunu: A League of Legends Story, oyuncuları sevilen Lig şampiyonları Nunu ve Willump ile birlikte destansı bir yolculuğa davet ediyor. Donmuş Freljord diyarında oyuncular, buzun altındaki gizli sırları bulmak için sert kar fırtınaları ve vahşi kurtlar da dahil olmak üzere tehlikeli arazilerde dolaşacaklar. Hikayesi ve sürükleyici oynanışıyla Song of Nunu, hem Lig meraklılarına hem de seriye yeni gelenlere yöneliktir.

Oyuncular artık Song of Nunu: A League of Legends Story’yi çeşitli dijital mağazalardan 30 $ karşılığında ön sipariş verebilirler. Ek bir bonus olarak, ön sipariş verenlere bir dijital sanat kitabı verilecek. Daha ayrıcalıklı bir deneyim arayan özel hayranlar için fiziksel Collector’s Edition, merch.riotgames.com adresinde 100$ karşılığında satışa sunuluyor.

Oyunun başında, göçebe bir kabileden on yaşında bir çocuk olarak, büyük bir yoldaş karakterle birlikte seyahat ettiğim bir demo oynadım ve zamanla o karakterle bağ kuruyorsunuz.

Tequila Works ekibi bana Nunu oyununu iki en iyi arkadaşın bir yolculuğa çıktığı tek oyunculu, anlatımlı bir macera olarak tanımladı. Biri etli, biri büyülü. Birlikte donmuş bir dünyadan geçiyorlar ve siz buz kaydıraklarından aşağı iniyorsunuz ve kaymanın yolunu açmak için eşyaları ileri atmaya çalışıyorsunuz. Örneğin, bir kapıya kaymadan önce açılmasını tetiklemeniz gerekir. Ve engeller arasında tırmanmaya ve atlamaya geçiyorsunuz ya da soğuk bir gölü geçmek için bir kayadan diğerine atlıyorsunuz.

Tekila sözcüsü, “League of Legends evrenine farklı duyarlılıklar getirmeye çalışıyoruz” dedi. “Bu güçlü şampiyonları farklı bir açıdan görebiliriz. Oyunu oynamak için dünya hakkında hiçbir şey bilmenize gerek yok.”

İlk demomda çok fazla takılıp kalmadığım için affedici bir oyun. Farklı biyomlara sahip farklı alanlar göreceksiniz. Enstrümanları bulacak ve onlarla kendi şarkılarınızı besteleyeceksiniz. Flüt hikayede ilginç bir rol oynuyor. Yaklaşık 14 kişiden oluşan ekip, pandemiden önce oyun üzerinde çalışmaya başlamıştı ve şimdi oyunu eve getiriyorlar.

Bandle Şehri

Bandle Masalı

Riot Forge, Song of Nunu’ya ek olarak Bandle Tale: A League of Legends Story adlı başka bir oyunu da duyurdu. Lazy Bear Games tarafından geliştirilen Bandle Tale, Bandle City’nin büyüleyici dünyasında geçen bir zanaat RPG’sidir. Oyuncular, Bandle Şehri’nin ilginç sakinlerinden biri olan kendi Yordle’larının rolünü üstlenecek ve şehrin dengesini yeniden sağlamak ve sakinlerini yeniden bir araya getirmek için bir göreve çıkacaklar. Bandle Tale, hem Lig tutkunlarına hem de sıradan oyunculara hitap edecek rahat bir oyun deneyimi sunmayı amaçlıyor.

Bandle Tale: A League of Legends Story’nin çıkış tarihi ve koleksiyoncu sürümüyle ilgili daha fazla ayrıntı yakında açıklanacak.

Riot Forge Direktörü Andrew Hoffacker yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Hem Song of Nunu hem de Bandle Tale, Riot Forge’un neyle ilgili olduğunu gerçekten gösteriyor. Hem Tequila Works hem de Lazy Bear Games’te, hikaye anlatımına ve benzersiz seslere olan tutkularını League of Legends evrenine taşıyan son derece yaratıcı geliştiricilerle çalışıyoruz. Bu stüdyolar, Runeterra’yı LoL hayranları için zenginleştiren yürek ısıtan ve duygusal açıdan zengin deneyimler yaratırken, aynı zamanda bu unutulmaz dünyayı keşfetmek isteyen oyunculara büyüleyici giriş noktaları da sunuyor.”

2019’da kurulan Riot Forge, Riot Games bünyesinde, özel “tamamlanabilir” oyunlar sunarak League of Legends evrenini yeni oyunculara ve platformlara getirmeye kendini adamış bir yayıncılık şirketidir. Riot Games dışındaki deneyimli stüdyolarla ortaklık kuran Riot Forge, League of Legends evrenini genişletmeyi ve oyunculara yeni ve benzersiz deneyimler sunmayı amaçlıyor.

Tequila Works, Tencent’in bir parçasıdır ve 2009’dan beri oyunlar üretmektedir. Deadlight gibi BAFTA adayı oyunları içeren bir portföyle Tequila Works, sektörde yaratıcı bir güç olarak kendisini kanıtlamıştır. Riot Forge ortaklığıyla hazırlanan Tequila Works’ün yakında çıkacak olan Song of Nunu: A League of Legends Story, stüdyonun duygusal açıdan zengin deneyimler yaratma konusundaki kararlılığını sergiliyor.

Lazy Bear Games, merkezi Vilnius, Litvanya’da bulunan uluslararası bir video oyunu geliştirme stüdyosudur. Meraklı dünyalar ve eğlenceli hikayeler yaratmaya odaklanan Lazy Bear Games, Graveyard Keeper ve Punch Club gibi oyunlarla beğeni topladı.

GamesBeat’in inancı Oyun endüstrisini ele alırken “tutkunun işle buluştuğu yer” söz konusudur. Bu ne anlama gelir? Sadece bir oyun stüdyosunda karar verici olarak değil, aynı zamanda bir oyun hayranı olarak haberlerin sizin için ne kadar önemli olduğunu size anlatmak istiyoruz. İster makalelerimizi okuyun, ister podcast’lerimizi dinleyin, ister videolarımızı izleyin, GamesBeat sektör hakkında bilgi edinmenize ve onunla etkileşimde bulunmanın keyfini çıkarmanıza yardımcı olacaktır. Brifinglerimizi keşfedin.

kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada

Similar Posts

Bir cevap yazın