Redmi Note 11R’nin tanıtım zamanı belli oldu

Redmi Note 11R’nin tanıtım zamanı belli olduÇift arka kameralı Redmi Note 11R hakkındaki haberler kısa zaman önce gündeme gelmişti. Bu zeki telefonla resmen müşerref olmak için de fazla uzun zaman beklemek gerekmeyecek. Xiaomi’den yapılan açıklamaya göre, Note 11R 30 Eylül’de resmiyet kazanacak.

Note 11R’nin 90 Hz monitör ve 5000 mAh pille geleceği daha önce doğrulandı. Çift SIM ve 5G desteği de telefonun doğrulanan özellikleri arasında yer alıyor. Buna ek olarak, paylaşılan bir afiş de Note 11R’nin tasarımını gözler önüne seriyor.

Bu poster Note 11R’nin tasarımının Xiaomi bünyesindeki bir öteki marka olan Poco’nun M4 5G modeliyle aynı olduğunu doğruluyor. İki akıllı telefonun aynı tasarıma ve benzer özelliklere sahip olacağı iddiası daha ilkin de gündeme gelmişti.

redmi note 11rNote 11R ve Poco M4 5G aynı özelliklere haiz olduğu takdirde Note 11R’de de kullanıcıları Dimensity 700 işlemci, 6.58 inç Full HD+ LCD ekran, Android 12 ve MIUI 13 şeklinde özellikler bekleyecek. 18W şarj desteği, 5 megapiksel ön kamera, 13 megapiksel ana arka kamera ve 2 megapiksel derinlik sensörü de öteki özellikler içinde yer alıyor.

Redmi Note 11R Çin’de 30 Eylül itibarıyla satışa da sunulacak. Ancak telefonun fiyat etiketinde yazacak sayı mevzusunda henüz malumat verilmiş değil.

kaynak: teknoblog.com

Similar Posts

Bir cevap yazın