Psychedelics başlangıcı NUE Life Health, ketamin tedavisi izleme uygulamasının ücretsiz sürümünü kullanıma sunuyor

rent a car 34

NUE Yaşam Sağlık psychedelic destekli terapileri ve bir sağlık izleme uygulamasını birleştiren ABD merkezli bir teletıp girişimidir. Önceden, uygulama yalnızca kendi dahili hizmetinin bir parçası olarak sunuluyordu. Ancak, girişim şimdi “Nue uygulaması” ve “Nue skoru” sadece kendi hastası için değil, ketamin tedavisi gören tüm hastalar için ücretsiz olarak mevcuttur. FDA’nın sahip olduğu onaylı depresyon için bir ilaç olarak ketamin.

NUE Life uygulaması, ABD’de ketamin tedavisi gören hastaların ilaç tedavilerini tamamlamak için NUE Life’ın üyelik hizmetlerine katılmasına olanak tanır. Uygulama, biyometrik veri entegrasyonuna sahiptir (Apple Healthkit ve Google Fit) ve ‘Nue Score’ ilerleme takibine erişir. Evde ketamin terapisi, müzik terapilerini ve veri odaklı, ‘niceliklendirilmiş benlik’ yaklaşımını birleştirir.

Amerika Birleşik Devletleri’nde pastiller, kas içi (IM) ve damar içi (IV) dahil olmak üzere tüm tedavi modalitelerinde ketamin tedavisi gören tüm kullanıcılar Nue Life uygulamasına erişebilecek.

Sonuç olarak, NUE Life’ın bu yeni hizmetleri sunarken pazar erişimini genişletmesi muhtemeldir.

Geçen sene NUE Life, kısmen girişim borcu ve kısmen öz sermaye olan Obvious Ventures (Twitter’ın Kurucu Ortağı Ev Williams tarafından ortaklaşa kurulan) tarafından yönetilen 23 milyon $’lık A Serisi özsermaye finansmanı topladığını söyledi. Bu takip etti tohum yuvarlak 2021’de.

Şirket ayrıca, uygulamanın ücretsiz olarak kullanıma sunulmasını desteklemek için mevcut yatırımcılardan ekstra 1,9 milyon dolarlık bir finansman turunu da tamamladı.

Nue Life, artık ABD’deki sekiz binden fazla hastaya kitaplıklar, uygulamalar ve bakım sonrası programlarla birlikte “evde” ketamin tedavisi sunduğunu söylüyor.

Nue Life’ın kurucu ortağı ve CEO’su Juan Pablo Cappello yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Programımızın tamamından yararlanan hastaların, yalnızca ilaç tedavisinin temel düzeyine göre %20-30’luk bir iyileşme yaşadıklarını gördük. Artık tüm bu araçları, içeriği ve hazırlık ve bakım sonrası programları evde veya klinikler veya ofisler dahil olmak üzere ABD’deki sağlayıcılarla ketamin tedavisi görüyor olabilecek tüm kullanıcılara sunmaktan heyecan duyuyoruz.”

Nue Life da atadı Frank Drummond yeni Baş Tıbbi Görevlisi olarak. Drummond daha önce HCA’nın davranışsal sağlık uygulamasının ulusal CMO’suydu.

NUE Life ile rekabet ediyor zihin çiçeğibirlikte Saha Gezisi Sağlığıfizik tedavi merkezleri de bulunan

Bu yıl Mart ayında TechCrunch röportaj yaptı Mindbloom’un CEO’su Dylan Beynon, psychedelic ruh sağlığının geleceğini nasıl gördüğü hakkında.

kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada

Similar Posts

Bir cevap yazın