Pokémon Stadium 2 ve Pokémon Trading Card Game, Switch NSO’ya geliyor

Bu Ekim ayında San Francisco’da düzenlenen ve “Playing the Edge” temasını keşfedeceğimiz GamesBeat Summit Next’in geri dönüşünü duyurmaktan heyecan duyuyoruz. konuşmak için başvur Burada ve sponsorluk fırsatları hakkında daha fazla bilgi edinin Burada.


Bugünkü Pokémon Presents sırasında duyurulan Pokémon Stadium 2 ve Pokémon Trading Card Game, bugün Switch NSO’ya geliyor.

Pokémon Stadyumu 2 ilk olarak Nintendo 64 için çıktı ve oyuncuların Pokémon’u serinin ilk iki neslinden karşı karşıya getirmesine izin veriyor. Pokémon TCG, orijinal olarak Game Boy Color için piyasaya sürülen popüler kart oyununun dijital bir versiyonudur.

Bu retro oyunların her ikisinin de sonunda NSO hizmetine geleceğini biliyoruz, ancak sonunda burada olduklarını görmek güzel.

GamesBeat’in inancı oyun endüstrisini ele alırken “tutkunun iş ile buluştuğu yer.” Bu ne anlama gelir? Haberlerin sizin için ne kadar önemli olduğunu anlatmak istiyoruz — sadece bir oyun stüdyosunda karar verici olarak değil, aynı zamanda bir oyun hayranı olarak. İster makalelerimizi okuyun, ister podcast’lerimizi dinleyin, ister videolarımızı izleyin, GamesBeat sektör hakkında bilgi edinmenize ve sektörle etkileşim kurmanın keyfini çıkarmanıza yardımcı olacaktır. Brifinglerimizi keşfedin.

kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada

Yorum yapın