Call of Duty: Modern Warfare III, 10 Kasım’da geliyor

Bu Ekim ayında San Francisco’da düzenlenen ve “Playing the Edge” temasını keşfedeceğimiz GamesBeat Summit Next’in geri dönüşünü duyurmaktan heyecan duyuyoruz. konuşmak için başvur Burada ve sponsorluk fırsatları hakkında daha fazla bilgi edinin Burada.


Activision, Call of Duty: Modern Warfare III’ün 10 Kasım’da çıkacağını söyledi.

Call of Duty’nin bir sonraki bölümünün Modern Warfare serisine geri döneceği haberi daha önce sızdırılmıştı, bu nedenle bu açıdan sürpriz sayılmaz. Ancak lansman tarihinin duyurulmasındaki gecikme – şimdiye kadar – insanların bu yıl franchise ile neler olduğunu merak etmesine neden oldu.

rent a car 34

Geçen yılki hikayenin devam edeceği söylentisi sürpriz değil. Bir önceki bölüm olan Call of Duty: Modern Warfare II’de oyunun sonunda “Rusça Yok” yazan bir kredi sonrası teaser vardı. Bu, 2009’da çıkan orijinal Modern Warfare 2’deki tartışmalı görevin adıdır. Bu görevde, bir Rus havaalanında sivilleri katleden bir grup teröristle birlikte gitmek zorunda olan gizli bir CIA ajanı olarak oynuyorsunuz. Modern savaşın bir parçasıyken sivilleri vurmak isteyen birçok oyuncunun bir video oyunu için eğlenceli olmadığı gibi ben de bu görevin hayranı değildim.

10 Kasım çıkış tarihi, bir Call of Duty sürümü için olağan pencereye uyuyor. Ve oyunun başlığıyla ilgili haberler Mayıs ayında sızarken, spekülasyon yüksekti çünkü Activision, tipik Haziran penceresinde E3 (tabii ki olmadı) veya Yaz Oyun Festivali için bir duyuru yapmadı.

GamesBeat’in inancı oyun endüstrisini ele alırken “tutkunun iş ile buluştuğu yer.” Bu ne anlama gelir? Haberlerin sizin için ne kadar önemli olduğunu anlatmak istiyoruz — sadece bir oyun stüdyosunda karar verici olarak değil, aynı zamanda bir oyun hayranı olarak. İster makalelerimizi okuyun, ister podcast’lerimizi dinleyin, ister videolarımızı izleyin, GamesBeat sektör hakkında bilgi edinmenize ve sektörle etkileşim kurmanın keyfini çıkarmanıza yardımcı olacaktır. Brifinglerimizi keşfedin.

kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada

Similar Posts

Bir cevap yazın