Call of Duty: Modern Warfare III, Warzone’da yarın bir ‘doğrudan devam filmi’ olarak ortaya çıkıyor

rent a car 34

Bu Ekim ayında San Francisco’da düzenlenen ve “Playing the Edge” temasını keşfedeceğimiz GamesBeat Summit Next’in geri dönüşünü duyurmaktan heyecan duyuyoruz. konuşmak için başvur Burada ve sponsorluk fırsatları hakkında daha fazla bilgi edinin Burada.


aktivasyon Perşembe günü Pasifik saatiyle 10:30’da Call of Duty: Warzone 2 içindeki Shadow Siege Sınırlı Süreli Etkinliğinde Call of Duty: Modern Warfare III’ü ortaya çıkarmaya hazırlanıyor.

Bugün, Activision bize geçen yılki Modern Warfare II’nin “doğrudan devamı” olan ve 10 Kasım’da piyasaya sürülmesi planlanan oyun hakkında biraz bilgi verdi. Geçmişte Activision, lansman yılını üç büyük stüdyo arasında dönüşümlü olarak değiştiriyordu ve ardından her yıl temayı 2. Dünya Savaşı’ndan Modern Savaş’a ve Black Ops’a değiştiriyordu.

Çeşitli raporlar, bu değişiklik için farklı açıklamalar olduğunu söyledi. Bazıları, 2. Dünya Savaşı oyunlarına olan talebin azalması ve stüdyoların ana içerikte geride kalması gibi komplikasyonların görüldüğü bir geliştirme hıçkırığı olduğunu söylüyor. Ancak şu anda Activision’ın, 2019’da yeniden başlatma olarak bir patlama ile gelen ve ardından 2022’de tekrar gelen Modern Warfare’in popülaritesine bağlı kaldığı açık. Sledgehammer Games, oyunu sunmak için Infinity Ward ile yakın işbirliği içinde çalışıyor.

Activision, yeni oyunun hem ikonik kahramanların hem de kötü adamların dönüşünü içerdiğini söyledi. Oyuncular karakterlere daha yakınlaşabilecek, hikâyelerin derinliklerine inebilecek ve kesinti olmadan ilerleme ve ekipman oluşturmaya devam edebilecekler.

Her oyun sürümü, benzersiz oyun ve yenilik açısından kendi başına duran destansı bir deneyimi temsil eder. Bununla birlikte, Modern Warfare III, önceki oyunların kurduğu şeyi öder. Eski hesapları kapatmaya ve yenilerini başlatmaya hazırlanıyor.

Şirket, “Arka arkaya premium sürümlerle, Modern Warfare ve Call of Duty için geleceğin getireceği şeyler için gerçekten heyecanlıyız” dedi.

Yalnızca çok oyunculu olabileceğine dair daha önceki raporların aksine şirket, kampanya, çok oyunculu ve işbirlikçi modlarda birinci sınıf bir yıllık oyun deneyiminin yanı sıra Call of Duty: Warzone ile derin entegrasyon olacağını söyledi.

Makarov geri dönüyor

İlk Modern Warfare serisinden aşırı milliyetçi bir aşırılık yanlısı olan Vladimir Makarov, şimdiye kadarki tanıtım videolarına göre geri dönmeye hazırlanıyor. Geçen yılın başlığının sonunda, bir kredi sonrası sahnesi, Makarov’un yoldaşlarına “Rusça yok” sözlerini yazmasına neden oldu. Bu, 2009’daki Call of Duty: Modern Warfare 2’de masum sivillerin katledildiği rezil bir görevin adıydı.

Makarov’un teröristleri Moskova’daki bir havaalanına girdiler ve sivilleri biçtiler. Oyuncu olarak, terörist kılığına giren bir CIA ajanıydınız. Gizli kalmak için bir terörist gibi davranmanız ve sivillere yönelik saldırıya yardım etmeniz gerekiyordu. Modern savaşın dehşetini anlatan tartışmalı bir görevdi.

Yeni oyun tanıtımlarında Makarov hapiste ve muhtemelen kaçarak yeni oyunun olaylarını harekete geçiriyor. Activision’ın geliştiricilerinin, yeni bir No Russian sahnesi olasılığı olan bir video oyununda uygunluğun sınırına ne kadar yaklaştığını göreceğiz.

Çok oyunculu oyunda oyuncular, geçen yılki Modern Warfare II’den bu yılki Modern Warfare III’e kadar oyuncu envanterini ve silah ilerlemesini kullanmaya devam edebilir. Ayrıca başka bir Zombies modu ile “bugüne kadarki en büyük Zombies teklifi” olacak.

Kampanyada yeni “açık savaş görevleri olacak; çok oyunculu operatörünüzü özelleştirmek için yeni savaş yelekleri ve yeni bir perk sistemi; yeni Tac-Stance hareketi; silah ustası özelleştirmesi için yeni pazar sonrası parçalar ve daha fazlası.

Oyuncular, gelecekteki Call of Duty içeriği için bir çevrimiçi erişim noktası kullanabilecekler. Modern Warfare II ve Warzone’dan başlayarak, şimdi Modern Warfare III ve sonrasında oyuncular, Call of Duty Genel Merkezi’ndeki tüm içeriklerinde tek bir yerde gezinebilir; bu, oynamak istediğiniz oyunu ve modları seçmeyi kolaylaştırır.

Ricochet Anti-Cheat teknolojisine yeni eklemelerin yanı sıra tüm oyuncular için eğlenceli, adil ve davetkar bir çevrimiçi deneyim sunmaya devam etmek için yeni anti-toksisite planları olacak. Ek yeni içeriğin lansman sonrası canlı sezonlarına ilişkin bir yol haritası olacaktır.

Hayranları ne heyecanlandırıyor? Oyunda Modern Warfare II 2009’un yeniden düzenlenmiş haritaları, bir Ninja yeteneği, klasik bir mini harita, hareketin ortasında hem yeniden yüklemeleri hem de slaytları iptal etme yeteneği, harita oylama ve Treyarch tarafından oluşturulan bir Zombies modu olacak.

GamesBeat’in inancı oyun endüstrisini ele alırken “tutkunun iş ile buluştuğu yer.” Bu ne anlama gelir? Haberlerin sizin için ne kadar önemli olduğunu anlatmak istiyoruz — sadece bir oyun stüdyosunda karar verici olarak değil, aynı zamanda bir oyun hayranı olarak. İster makalelerimizi okuyun, ister podcast’lerimizi dinleyin, ister videolarımızı izleyin, GamesBeat sektör hakkında bilgi edinmenize ve sektörle etkileşim kurmanın keyfini çıkarmanıza yardımcı olacaktır. Brifinglerimizi keşfedin.

kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada

Similar Posts

Bir cevap yazın