NCSoft, VARCO AI dil modellerini ortaya koyuyor

rent a car 34

Bu Ekim ayında San Francisco’da düzenlenen ve “Playing the Edge” temasını keşfedeceğimiz GamesBeat Summit Next’in geri dönüşünü duyurmaktan heyecan duyuyoruz. konuşmak için başvur Burada ve sponsorluk fırsatları hakkında daha fazla bilgi edinin Burada.


NCSoft bugün VARCO LLM şemsiye adı altında bir grup AI dil modeli başlattığını duyurdu. Dört dil modelinden ve bu dil modellerinden güç alan üretici yapay zeka hizmetlerinden oluşur. Spesifik olarak, VARCO tarafından desteklenen üretken AI hizmetlerinden üçü, oyun geliştirmede verimliliği artırmaya yöneliktir. Şirkete göre VARCO, “Yapay Zeka Yoluyla, Yaratıcılığınızı ve Özgünlüğünüzü Gerçekleştirin”in kısaltmasıdır.

Dört VARCO geniş dil modeli, “Temel, Bilgi İstemi, Diyalog ve Üretken modeller” olarak sınıflandırılır. Korece dilinde “küçük ve orta ölçekli VARCO LLM’leri” başlatılırken, İngilizce ve iki dilli versiyonları daha sonra piyasaya sürülecek. Sonunda, “dijital insanlar, üretken yapay zeka platformları ve konuşma dili modelleri” dahil olmak üzere çok sayıda yapay zeka tabanlı projeyi VARCO ile güçlendirmeyi planlıyor.

NCSoft ayrıca topluca VARCO Studio olarak adlandırılan üç adet VARCO LLM destekli üretken yapay zeka hizmetini kullanıma sundu. Bunlar arasında bir metinden görüntüye oluşturucu olan VARCO Art; Bir metin oluşturma yönetim platformu olan VARCO Text; ve dijital bir insan yaratma ve yönetme aracı olan VARCO Human. Üç hizmet toplu olarak, oyun tasarımı ve geliştirme unsurlarını düzene sokmaya yardımcı olmak için oluşturulmuştur.

NCSoft’un Baş Araştırma Sorumlusu Jehee Lee yaptığı açıklamada, “VARCO en yüksek seviyeyi gösteriyor.
Bugüne kadar mevcut benzer boyutlardaki diğer Kore modelleri arasında performans. NCSOFT, oyun içeriği geliştirmenin yanı sıra çeşitli alanlarda yeni orijinal değer ve deneyimler sunmak için VARCO’dan yararlanacak.”

GamesBeat’in inancı oyun endüstrisini ele alırken “tutkunun iş ile buluştuğu yer.” Bu ne anlama gelir? Haberlerin sizin için ne kadar önemli olduğunu anlatmak istiyoruz — sadece bir oyun stüdyosunda karar verici olarak değil, aynı zamanda bir oyun hayranı olarak. İster makalelerimizi okuyun, ister podcast’lerimizi dinleyin, ister videolarımızı izleyin, GamesBeat sektör hakkında bilgi edinmenize ve sektörle etkileşim kurmanın keyfini çıkarmanıza yardımcı olacaktır. Brifinglerimizi keşfedin.

kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada

Similar Posts

Bir cevap yazın