Petty, Pennies’i Miras Alacak

Merhaba ve tekrar hoş geldiniz Eşitlikmanşetlerin ardındaki sayıları ve nüansları ortaya çıkardığımız, yeni başlayanların işiyle ilgili podcast.

Pazartesi programımız, hafta sonundan en son teknoloji haberlerini ve haftanın başlarında manşetlere çıkanları kapsar. Bugün kripto, Uber ve ölçekte nasıl küçük olunacağından bahsediyoruz. İşte içine girdiğimiz şey:

  • Sermaye dünyasında, en çok kripto para piyasalarındaki fiyat istikrarının belirli kısımlarında kafamız karışıyor. Mantıklıysa, biraz sahte geliyor.
  • Fiyatların daha az istikrarlı olduğu yerler YC girişimlerinin dünyası, bir kez daha, girişim yatırımcıları arasında, oradaki en eski teknoloji şirketlerinden bazılarının hakim olduğu değerlemeler hakkında şikayetler var. Belki de dünyanın durumu göz önüne alındığında daha büyük bir indirim bekleniyordu.
  • Uber, Careem’in bir bölümünü satıyor 400 milyon dolarlık anlaşma. Uber, tekerlekli şeyler yapmak istiyor. En azından Orta Doğu’da bir süper uygulama şirketi değil. Ama çok büyük bir yeni hazır paraya sahip olmak üzere.
  • Musk ve Substack savaşı hafta sonu çok fazla oksijen aldı, artık sadece istemediğinizde kişinin özgür konuşma iyi niyetlerini korumanın genellikle zor olduğunu gösteriyor.

Tüm bunlar ve yeni FTX belgeleri var! Huzzah! Hepinize iyi haftalar.

kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada

Yorum yapın