Paradigm’in CEO’su TechCrunch Disrupt 2023’te Builder Stage’de çeşitliliğe dalıyor

rent a car 34

Çeşitlilik, eşitlik ve kapsayıcılık (DEI) politikalarını siyasi bir kum torbasına dönüştüren mevcut kültür savaşlarına rağmen, çoğu iş dünyası lideri, bunların çok iş için iyi. Yine de daha muhafazakar bir risk sermayesi piyasasında, tartışmalar kasıtlı bir kültürün nasıl inşa edileceğinden çok finansal konulara odaklanıyor.

Bununla birlikte, genç nesiller iş yerine güncellenmiş değerler ve bir DEI beklentisi getiriyor, bu da teknoloji girişimlerinin şirket kültürlerinin nasıl geliştiğini görmezden gelemeyecekleri anlamına geliyor.

Bu, girişimlerin başarısı için önemli bir konudur ve size Paradigm’in kurucu ortağı ve CEO’su Joelle Emerson’ın bu konuda şömine başında bir sohbet için bize katılacağını söylemekten heyecan duyuyoruz. İnşaatçılar Aşaması de TechCrunch Bozma 202319-21 Eylül tarihlerinde San Francisco’da gerçekleşecek.

Paradigm’in veri güdümlü DEI yazılım araçları, şirketi bu konuşmanın merkezine yerleştiriyor ve Emerson, kurum kültürüne bakış açısıyla tanınıyor. En becerikli startup’ların, siyasi kapsayıcılık algılarına rağmen, dikiz aynasında eski, ahem, paradigmaları nasıl terk ettiğini ve geleceği inşa ettiğini duymayı dört gözle bekliyoruz.

Joelle Emerson: Paradigm’in kurucu ortağı ve CEO’su

Joelle Emerson, çeşitlilik ve kapsayıcılık stratejileri konusunda danışmak ve tavsiyelerde bulunmak için dünyanın en yenilikçi şirketlerinden bazılarının liderleriyle ortaklık kuruyor. Çeşitlilik, kapsayıcılık ve bilinçsiz önyargı hakkında kapsamlı yazılar yazdı ve çalışmaları The New York Times, The Wall Street Journal, NPR, The Harvard Business Review, Fortune ve The Atlantic’in kapağında yer aldı. Recode’un iş dünyasındaki en etkili 100 kişi listesine, Marie Claire’in dünyayı değiştiren 50 kadından oluşan Yeni Muhafızlar listesine ve New York Times’ın Çığır Açanlarına seçildi.

Paradigm’i kurmadan önce, Emerson bir sivil haklar avukatıydı. Hukuki geçmişi, şirketlerin çeşitliliği ve kapsayıcılığı erkenden dikkate almamasından kaynaklanabilecek sonuçların altını çizdi ve Paradigm’i kurması için ona ilham verdi. Stanford Hukuk Fakültesi mezunudur.

konusunda önde gelen uzmanlarla daha fazla sohbet bulacaksınız. İnşaatçılar Aşaması, operasyonlar, işe alma, bağış toplama ve daha fazlası gibi konuların yer aldığı. bizim kontrol etmeyi unutmayın altı çığır açan sektör için altı yeni aşama Disrupt’ta.

Şirketiniz TechCrunch Disrupt 2023’e sponsor olmak veya katılmakla ilgileniyor mu? Sponsorluk satış ekibimizle şu şekilde iletişime geçin: bu formu doldurmak.

kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada

Similar Posts

Bir cevap yazın