Oyunculuğu bırakıp ortadan kaybolmuştu! Adanalı’nın İdil’i Selin Demiratar’ın son hali sosyal medyayı salladı

“Acı Hayat” dizisiyle büyük bir çıkış yakalayan “Adanalı”, “Şüphe”, “Huzur Sokağı” gibi şöhreti yakalayan Selin Demiratar, uzun süredir ekranlardan uzak bir yaşam sürüyor.

Adanalı'nın İdil'i

2020 yılında Mehmet Ali Çebi ile dünyaevine giren Selin Demiratar, evlendikten sonra oyunculuğu bırakıp sakin bir hayat yaşamayı tercih etti. Selin Demiratar gözlerden uzak yaşadığı hayatıyla ilgili daha önce “Eşim, kedilerim ve köpeklerim ile güzel bir hayat yaşıyorum” demişti.

Selin Demiratar

Zaman zaman sosyal medya paylaşımlarıyla adından söz ettiren güzel oyuncu son pozlarıyla gündem oldu. Tatil için İngiltere’nin başkenti Londra’ya giden Demiratar ulaşım içinse metroyu tercih etti. Demiratar’ın pozları kısa sürede beğeni ve yorum yağmuruna tutuldu.

Selin Demiratar 3

Ünlü ismin son gönderisine takipçileri; “Çok güzelsin”, “Yıllara meydan okuyorsun”, “Güzelliğin değişmiyor” gibi yorumlar yaptılar.

Selin Demiratar 4

Selin Demiratar, 20 Mart 1983 tarihinde Erzincan’da dünyaya geldi. Babasının mesleği nedeniyle pek çok şehirde yaşamak zorunda kaldı.

Selin Demiratar 5

16 yaşında oyunculuk serüvenine Koçum Benim dizisiyle başladı. Kısa bir süre içerisinde yeteneği fark edilen oyuncu, üniversite hayatını Mimar Sinan Üniversitesi’nde tamamladı.

Selin Demiratar 6

1999 yılı Miss Globe Türkiye birincisi ve Dünya üçüncüsü oldu. 28 Haziran 2020 tarihinde iş insanı Mehmet Ali Çebi ile Beykoz’da kısıtlı sayıda davetliyle yapılan düğünle evlendi.

Selin Demiratar 7

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Türkiye'yi terk eden Tolga Karel "Ateş çemberi içinde kaldık" diyerek paylaştıTürkiye’yi terk eden Tolga Karel “Ateş çemberi içinde kaldık” diyerek paylaştı
19 yaşındaki kızından duygusal paylaşım19 yaşındaki kızından duygusal paylaşım
Duştan paylaşım kocasını kızdırdı! Duştan paylaşım kocasını kızdırdı! “Lan beni…”

Yorum yapın