gelsin hayat bildiği gibi asuman

gelsin hayat bildiği gibi asuman bilgi90’dan bulabilirsiniz

Gelsin Hayat Bildiği Gibi Asuman kimdir? Neslihan Yeldan hangi dizilerde oynadı?

Gelsin Hayat Bildiği Gibi Asuman kimdir? Neslihan Yeldan hangi dizilerde oynadı?

Gelsin Hayat Bildiği Gibi Asuman kimdir? Neslihan Yeldan hangi dizilerde oynadı?

SHOW TV’de yayınlanan Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisinde Asuman karakteri dikkat çekti. Sevilen dizinin oyuncuları ve karakterleri merak ediliyor. Neslihan Yeldan, Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisinin oyuncu kadrosunda yer alıyor. Peki ama Neslihan Yeldan kimdir?

Neslihan Yeldan, Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisinin oyuncu kadrosunda Asuman karakterini canlandırıyor. Sevilen dizideki karakterler kısa sürede ilgi gördü. Peki ama Neslihan Yeldan hangi dizilerde oynadı?   

Neslihan Yeldan kimdir?

25 Şubat 1969’da İstanbul’da doğan Neslihan Yeldan, oyunculuğa 1987’de Ortaoyuncular’da adım attı. 1995’te İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı’nı bitirdikten sonra, bir süre Kent Oyuncuları, İstanbul Halk Tiyatrosu’nda, Dormen Tiyatrosu’nda ve Duru Tiyatro’da çalıştı. Çeşitli televizyon dizileri ve reklam filmlerinde rol alan ve “Sen Hiç Ateşböceği Gördün mü?” ile BKM Oyuncuları’na katılan Yeldan, ayrıca “Bir Demet Tiyatro” dizisi ve “Bana Bir Şeyhler Oluyor” oyununda da rol aldı. Bir Demet Tiyatro’da canlandırdığı Füreya karakteriyle tanınan Neslihan Yeldan, çeşitli sinema ve dizi filmlerde aldığı rollerin yanı sıra seslendirme çalışmaları da yapıyor. Canlandırdığı birbirinden farklı karakterlerle her daim izleyicilerin beğenisini kazanan sanatçı, aynı zamanda Yapı Kredi Afife Tiyatro Ödülleri’nde de jüri üyeliği yapmaktadır. Neslihan Yeldan’ın Aslan isminde bir oğlu var.

Yazı kaynağı : www.cnnturk.com

Gelsin Hayat Bildiği Gibi Asuman kimdir? Gelsin Hayat Bildiği Gibi’nin Asuman’ı Neslihan Yeldan kaç yaşında, nereli, hangi dizilerde ve filmlerde oynadı?

Gelsin Hayat Bildiği Gibi Asuman kimdir? Gelsin Hayat Bildiği Gibi'nin Asuman’ı Neslihan Yeldan kaç yaşında, nereli, hangi dizilerde ve filmlerde oynadı?

ROL ALDIĞI DİZİLER

Sen Çal Kapımı (dizi) – 2020- (Aydan Bolat)

İstanbullu Gelin (dizi) – 2017-2019 (Senem)

Bizim Hikaye (dizi) – 2018 (Hayat Aslısu)

Kiraz Mevsimi (dizi) – 2014-2015 (Önem Dinçer)

Kuzey Güney (dizi) – 2012-2013

Kavak Yelleri (dizi) – Mine’nin annesi – 2010

Dürüyenin Güğümleri (dizi) – Hakime Handan – 2010-2011

Peri Masalı (dizi) – Pamira – 2008

Kabuslar Evi: Onlara Dokunmak – 2006

Sahte Prenses – 2006

Bir Demet Tiyatro – 2006

Organize İşler – 2005 (Lalezar)

Her şey Yolunda – 2004

Dişi Kuş – 2004

Sahra – 2004

Yuvam Yıkılmasın – 2003

Şapkadan Babam Çıktı – 2003

Vaka-i Zaptiye – 2002

Güneş Yanıkları – 2000

Kırık Zar – 2000

Tele Dadı – 1998

Kaçıklık Diploması – 1998

Bir Demet Tiyatro – 1997

Tatlı Kaçıklar – 1996

Yaz Evi – 1993

Yazı kaynağı : www.sabah.com.tr

Gelsin Hayat Bildiği Gibi Asuman Geliyor! Hikaye Sil Baştan Yazılacak

Gelsin Hayat Bildiği Gibi Asuman Kimdir? Neslihan Yeldan

Gelsin Hayat Bildiği Gibi Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri

Gelsin Hayat Bildiği Gibi oyuncu kadrosu belli oldu. BKM Filmin yeni dizisi Gelsin Hayat Bildiği Gibi oyuncuları arasında Nilsu Berfin Aktaş, Ertan Saban, Özge Özberk ve Devrim Özkan birlikte yer alacak. Show Tv ekranlarında pazartesi akşamları yayınlanması beklenen Gelsin Hayat Bildiği Gibi  dizisinin yönetmeni Altan Dönmez olacak.

Gelsin Hayat Bildiği Gibi  dizisinin senaryosunu Tükenmezkalem Film ekibi yazacak. Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisinin çekimleri İstanbul da haziran 2022 de başlayacak.

Gelsin Hayat Bildiği Gibi Konusu: Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisinde bir mafya babasının tüm pis işlerine tövbe etmesi ve yeni bir hayata başlamak için kimlik değiştirerek bir okulda öğretmenliğe başlamasını anlatacak.

Gelsin Hayat Bildiği Gibi Oyuncuları

Ertan Saban (Sadi Payaslı)

Ertan Saban Gelsin Hayat Bildiği oyuncu kadrosunda başrolde yer alacak olan Ertan Saban 1977 de Yugoslavya da dünyaya gelmiştir. 45 yaşında olan Ertan Saban Makedonya Devlet Konservatuarında tiyatro eğitimini tamamlamıştır. Son yıllarda Gel Dese Aşk, Şeref Bey ve Avlu gibi dizilerde yer alsa da Ertan Saban özellikle Elveda Rumeli ve Sakarya Fırat dizileri ile tanınmıştır. 1.85 metre boyunda, 82 kilo ağırlığında olan Ertan Saban oyuncu Ebru Özkan ile evlidir. Ertan Saban ve Ebru Özkan çiftinin Biricik isminde bir kızları vardır.

Sadi Payaslı’nın gerçek adı Emin’dir. Alem onu Yedi Emin olarak tanır. Emin çek senet tahsilatı ile uğraşan bir organize suç örgütü lideridir. Hiç bir zaman polislere silah çekmemiştir. Sadi Payaslı’ya rakipleri suikast düzenler ve bu suikastte üç suçsuz insan ölür. Sadi bir karar verir ve suçlulara cezasını vermek için polis ile anlaşma yapar. Ankara’da ki tüm çetele liderlerini suç üstü yakalatma karşılığı devletten yeni bir hayat ister. Yedi Emin kirli geçmişini ardında bırakarak coğrafya öğretmeni  Sadi Payaslı olarak Karabayır Lisesi’ne atanır. Sadi’yi yeni hayatında organize şube komiseri Songül koruyacak ve denetleyecektir. Dikkat çekmemesi için de Songül ile Sadi Payaslı evliymiş gibi gösterilir. Songül ve Sadi ilk başlarda birbirlerinden nefret etseler de sonradan aşık olacaklardır.

Gelsin Hayat Bildiği Gibi Oyuncusu olarak ertan saban da yer alacak

Devrim Özkan (Songül)

Seksenler dizisi ile tanınan Devrim Özkan 1996 Muğla doğumludur ve 26 yaşındadır. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Tiyatro mezunu olan Devrim Özkan son dönemde Vatanim Sensin, Vuslat ve Mevlana gibi dizilerde yer almıştır. Devrim Özkan 1.68 m. boyunda ve 52 kg ağırlığındadır. Devrim Özkan Gelsin Hayat Bildiği Gibi oyuncu kadrosunda yardımcı kadın başrol oyuncu olarak yer alacak.

Songül Ankara Organize Şube de çalışan başarılı bir kadın polis komiseridir. Songül devlet ile anlaşma yapan ve yeni bir hayata başlayan organize suç örgütü lideri Sadi Payaslı’yı  belirli bir süre korumak için İstanbul’a gelir; fakat bu gizli görevde Sadi Payaslı’nın eşi gibi davranmak zorundadır. Songül bir polis kızıdır; Songül babası ve annesi bir suç örgütü tarafından şehit edilmiştir. Songül ailesinin katilini bulabilmek için polis olacak ve İstanbul’a tayin olabilmek için de Sadi’yi koruma görevini hiç istemese de kabul edecektir. Songül Sadi’ye aşık olarak hedeflerinden uzaklaşacak ve yolunu kaybedecektir. 

Devrim Özkan Gelsin hayat bildiği gibi kadın başrol oyuncusu olacak

Özge Özberk (Derya)

1976 da İstanbul da dünyaya gelen Özge Özberk 48 yaşındadır. Özgür Özberk Müjdat Gezen Sanat merkezinde oyunculuk eğitimi alan Özge Özberk İstanbul Üniversitesinde İşletme bölümü mezunudur. Bizimkiler dizisi tanınan Özge Özberk Kalbimdeki Deniz, Bir Annenin Günahı, Koca Koca Yalanlar dizilerinde yer  almıştır. Özge Özberk Gelsin Hayat Bildiği Gibi kadın başrol oyuncusu olmuştur. Özge Özberk Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisinde Derya karakteri ile yer alacak.

Derya Emin’in ilk sevgilisi ve göz bebeğidir. Derya’nın Emin’i tam tanıyamadan ona aşık olmuş bu aşktan da hamile kalmıştır. Emin’in bir suç örgütü lideri olduğunu gören Derya Emin’den ayrılmıştır. Emin’in yani yeni ismi ile Sadi Payaslı’nın bir oğlu olduğundan haberi yoktur. Derya bir sağlık ocağında hemşire olarak çalışmaktadır. Oğlu Mert’i de herkese kardeşi olarak tanıtmıştır. Derya ile Sadi Payaslı Karabayır’da tekrar karşı karşıya gelecektir. Derya’nın Emin’den sonra hiç ilişkisi olmamıştır.

Özge Özberk gelsin hayat bildiği gibi oyuncusu olacak

Özgü Delikanlı (Mert)

Özgü Delikanlı 1 Ocak 1996 Berlin doğumludur ve 26 yaşındadır. Şuanda Bahçeşehir Üniversite’sinde Sinema Televizyon bölümünü bitirmiş aynı zamanda da üniversitede yan dal olarak psikoloji eğitimi almaktadır. Özgü Delikanlı Gelsin Hayat Bildiği gibi oyuncu kadrosunda Mert karakteri ile karşımıza çıkacaktır.

Mert Derya’nın oğludur ancak gerçeklerden haberi yoktur. Kendisini Derya’nın kardeşi olarak bilmektedir. Gizem’in anne ve babası kavga ederken Mert müdahale etmiş Gizem’in babasının bıçağı ile Gizem’in babasını yaralar ve hapse girer. DAha sonra da şartlı olarak tahliye olur ve Karabayır lisesinde eğitim hayatına devam eder. Mert hapisten şartlı tahliye olan 5 kişiden biridir. Mert ismi gibi korkusuz ve mert bir delikanlıdır. Okulda Araz’ın kız arkadaşı Gizem’e aşık olarak zorlu bir yola girecektir.

gelsin hayat bildiği gibi dizisinde Mert karakteri ile karşımıza Özgü delikanlı çıkacak

Nilsu Berfin Aktaş (Gizem)

Nilsu Berfin Aktaş Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisinin kadın başrol oyuncusu olacak. Kuzey Yıldızı dizisinde hayat verdiği Gökçe karakteri ile akıllarda yer edine Nilsu Berfin Aktaş 1998 Ankara doğumludur ve 24 yaşındadır. Geleceğin Starı yarışması ile ilk kez televizyonda yer alan Nilsu Berfin Aktaş 1.70 metre boyunda ve 52 kg ağırlığındadır. Nilsu Berfin Aktaş Gelsin Hayat Bildiği Gibi oyuncu kadrosunda Gizem karakteri ile yer alacak.

Gizem Karabayır lisesinin en güzel kızıdır. Pislik bir babası vardır. Mert babası ile annesinin kavgasını ayırırken babasını buıçaklamıştır. Bu nedenle de okula yeni gelen Mert’ten hiç hoşlanmaz. Araz saplantılı şekilde Gizem’e aşıktır. Gizem ise Araz’dan hiç hoşlanmaz. Gizem babasını bıçaklayan Mert’e aşık olacaktır.

Nilsu Berfin Aktaş gelsin hayat bildiği gibi dizisi oyuncusu oldu Ertan SAban'a sevgili olacak

Rojbin Erden (Melek)

Trust menajerlik il çalışan Rojbin Erden istanbul üniversitesi devlet konservatuvarı mezunudur. Modellik ile de ilgilenen Rojbin Erden ilk oyunculuk deneyimini Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisi ile yaşayacaktır.

Melek annesin eziyet eden pislik üvey babasını itip merdivenden düşürdüğü ve sakat bıraktığı için hapse giren gibi bir kızdır.  Melek’e hayat hiç gülmemiştir. Önce Celal’e aşık olmuş ancak Celal onu terk edince insanlara olan güvenini de kaybetmiştir. Zülfikar Melek’e aşık olacaktır. Melek şartlı tahliye ile hapisten çıkacak ve Karabayır lisesine eğitim hayatına geri dönecektir. Aylin ile kader arkadaşıdır.

rojbin erden oyuncu olarak Gelsin hayat bildiği gibi yaz dizisinde yer alacak

Sanem Babi (Aylin)

Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisinin Aylin’i olarak dikkatleri çekecek Sanem Baba Seraphatipoglu ajansın oyuncusudur. Sanem Babi 23 yaşındadır ve Haliç Üniversitesi Oyunculuk Bölümü mezunudur 170 cm boyunda ve 52 kg ağılığındadır. Sanem Babi gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisinde sosyal medya fenomeni bir kıza hayat verecek.

Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisinde Aylin işlemediği bir suç için hapse giren güzel ve alımlı bir kızdır. Aylin yetim bir çocuktur. Aylin’i yurttan alan ve bakan aile kızları Sanem’in suçunu ona yıllarca baktıkları Aylin’in üstlenmesini ister. Sanem kuyumcu da hırsızlık yapmış tartışma da kuyumcuyu yaralamış suçu da Aylin üstlenmiştir. Aylin de şartlı tahliye ile hapisten çıkıp Karabayır lisesine öğrenci olarak kayıt olacaktır. Aylin ile  Sanem yakın arkadaştır.

Sanem Babi oyuncu olarak GElsin hayat bildiği gibi dizinde yer alacaktır

Ali Berge (Can Çoban)

Son olarak Son Nefesime Kadar dizisinde Hayri karakteri ile izlediğimiz Ali Berge Gelsin Hayat Bildiği Gibi oyuncu kadrosunda da boy gösterecek. Ali Berge Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisinde Can Çoban karakterine hayat verecek.

Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizsinde Can başarılı bir bilişim korsanıdır. Can babasının çalıştığı firmayı hackleyerek aldığı parayı mahalleliye dağıtır. Sonra da şartlı tahliye olarak Karabayır lisesinde eğitimine devam eder. Mert ile Zülfikar’ın kader arkadaşıdır. 

blank

Onur Özer (Zülfikar)

Onur Özer 1993 İstanbul doğumludur ve 29 yaşındadır. İstanbul Üniversitesi Medya ve İletişim bölümü mezunudur.

Zülfikar kardeşi Can’ın sattığı uyuşturucuları çöpe atarken polise yakalanarak hapse düşen bir gençtir. Mert’in yakın arkadaşıdır. Zülfikar hapishaneden Karabayır lisesinde öğrenci olması için şartlı olarak çıkarılan öğrencilerden biridir. Zülfikar kendisi gibi hapisten çıkan Melek’e aşık olacaktır. Zülfikar kardeşinin hala uyuşturucu satıcılığını yaptığını görünce onu durdurmak ister ama Can’ın durmaya niyeti yoktur. 

Onur Özer Gelsin hayat bidiği gibi dizisinde zülfikar isminde bir gence hayat verecektir.

Deniz Sarıkaş (Ozan)

Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisinde Ozan karakteri ile yer alacak Deniz Sarıkaş 2000 doğumludur ve 22 yaşındadır. Müjdat Gezen Sanat merkezin de eğitim almıştır. Socia ajansın oyuncusudur.

Ozan Zülfikar’ın kardeşidir. Uyuşturucu satıcılığı yapmaktadır. Zülfikar Ozan’ın haplarını atarken polise yakalanmış ve hapse girmiştir. Zülfikar Ozan’ı uyuşturucu işinden kurtarmak isterken Ozan ile Zülfikar düşman olur. 

socia ajansa bağlı çalışan deniz sarıkaş oyuncu gelsin hayat bildiği gibi

Mustafa Açılan (Araz)

Mustafa Açılan 1987 de dünyaya gelmiştir ve 35 yaşındadır. son olarak Çocuk, Babamın Günahları, Bir Zamanlar Çukurova  ve Maria Mustafa dizilerinde yer alan Mustafa Açılan son dönemde bir çok dizinin kötü karakterini başarı ile canlandırmıştır. Mustafa Açılan Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisinde Araz isminde başa bela bir klasik araba tutkunu gence hayat verecek.

Araz Karabayır lisesinin iti kopuğu ve kendi kurduğu Tamirhane çetesinin lideridir. Araz’ın aslı hırsızdır. Araz Karabayır lisesini bitiremeyen öğrencilerden biridir. Lisenin en güzel kızı Gizem’e de saplantılı şekilde aşıktır. Sadi hoca gelir gelmez ilk olarak Araz’ı yola getirmeye çalışacak ancak bu hiç kolay olmayacaktır. Araz sevdiği kızı elinden almaya çalışan Mert’i geldiğini pişman etmeye yemin eder. 

mustafa açılan gelsin hayat bildiği gibi dizisinde ipi sapı olmayan bir adam olacak

Ayşe Kırca (Yeliz)

Ayşe Kırca Oya Başar ve Levent Kırca’nın evladıdır. Alemin Kıralı dizisinde çocuk oyuncu olarak yer alan Ayşe Kırca Sol Yanım dizisi ile önemli bi oyunculuk deneyimi yaşasa da Yeliz karakteri ile yer alacağı Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisi Ayşe Kırca için çok özel olacak. Ayşe Kırca 2 Mayıs 1994 İstanbul doğumludur.

Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizsinde Yeliz Karabayır lisesinin rehber öğretmenidir. Geldiği okulun it kopukla dolu bir cehennem olduğunu bilse de o bu okulu cennete çevirmek için çalışacak bir melektir.   

gelsin hayat bildiği gibi gelsin dizisinde yeliz karakteri ile Ayşe Kırca yer alacak

Yeşim Çelebi (Sanem)

Daha önce Yeşim Çelebi’yi Kırık Hayatlar dizisinde hayat verdiği Esin karakteri ile tanımıştık. Londra Müzik ve Dramatik Sanat Akademisi mezunudur.  Aktif olarak tiyatro ile ilgilenmektedir. Yeşim Çelebi Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizsinde hayat vereceği Sanem karakteri ile çok önemli bir fırsat yakalamıştır.

Sanem Aylin’in üvey kardeşidir. Sanem zengin bir ailenin kızı olsa da kuyumcu da bir hırsızlık yapar. Kuyumcu fark edip durdurmaya çalışında da kuyumcuyu iter ve ağır yaralanmasına neden olur. Sanem yerine üvey ablası Aylin hapse girer. Sanem o günden itibaren Aylin’e kendini borçlu hisseder ve Aylin ile tekrar abla kardeş olmak ister. 

yeşim çelebi oyuncu oalrak gelsin hayat bildiği gibi dizisinde yer alacaktır

Burak Demir (Oğuz)

Son dönemde Arıza ve Son Nefesime Kadar gibi dizilerde yer alan Burak Demir ilk kez Gelsin Hayat Bildiği Gibi oyuncu kadrosunda Oğuz karakteri ile yer alacak. 3 Kasım 1978 Ankara doğumlu olan Burak Demir 44 yaşındadır. Bilkent Üniversitesinde Tiyatro bölümü mezunu olan Burak Demir 178 cm boyunda ve 72 kg ağırlığındadır. Burak Demir özellikle Şevkat Yerimdar dizi ve filmi ile çok tanınmış ve sevilmiştir. Burak Demir 1.77 cm boyunda ve 75 kg ağırlığındadır. Burak Demir’in Bikem Öğünç ile 5 yıllık bir evliliği vardır.

Oğuz Sanem’in babasıdır. Zengin bir adamdır. Yıllar önce Aylin’i yetiştirme yurdundan almış büyütmüştür. 

Gelsin Hayat Bildiği Gibi Oyuncusu olarak burak demir dizi de oğuz karakterine hayat verecek

Artemis Sinem Karaman (Sanem’in Annesi)

Sanem’in annesidir. Kızı Sanem’i hapisten kurtarmak için Aylin’den kardeşi için fedakarlık yapmasını ister. Aylin daha çocukken  onların evine gelmiş ancak hiç bir zaman Aylin’e gerçek kızı gibi davranmamıştır. Oğuz’un eşidir.

Artemis Sinem Karaman Gelsin hayat bildiği gibi dizisinde Sanem'in annesi olarak yer alacaktır

Melisa Bostancıoğlu (Sevda)

Güzel oyuncu Melisa Bostancıoğlu tiyatro oyunculuğundan sonra ilk kez Gelsin Hayat Bildiği Gibi oyuncuları arasında bir anacastta yer alacak.

Sevda Araz’a deliler bibi aşıktır. Vural Sevda’ya aşıktır. Sevda sözünü kimseden esirgemeyen açık sözlü bir kızdır. Sevda asla Araz’dan vazgeçmeyecektir. Sevda binlerce takipçisi olan sosyal medya fenomenidir; ancak arkadaşlarından kimse onun fenomen olduğunu bilmez. Sosyal medyasındakiler onu zengin sansa da aslında Sevda fakir bir mahallede büyümüş hala da o mahallede yaşamaktadır; ancak kendisi storylerde zengin göstermektedir. 

blank

Furkan Murat Uğur (Bora)

Furkan Murat Uğur Gelsin Hayat Bildiği gibi dizisinde Bora karakteri ile oyunculuk deneyimi yaşayacak. Furkan Murat Uğur daha önce de BluTv de yayınlanan Sokağın Çocukları dizisinin 1.sezonunun yardımcı başrol oyuncusu olarak yer almıştır

Bora tamirhane çetesinin üyesidir. Çete de Araz ve Vural’dan sonra üçüncü adamdır. Bir türlü Araz’ın birinci adamı olmayı başaramamıştır. Okula yeni gelen çocuklardan da hiç hoşlanmamıştır. 

furkan murat uğur Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizi oyuncusu oldu ilk dizisi

Murat Göçmez (Vural)

Son olarak Barbaroslar dizisinde hayat verdiği Horozcu karakteri ile dikkatleri üzerine çeken Murat Göçmez Gelsin Hayat Bildiği gibi oyucusu olarak ekranlarda yer alacak.

Vural Araz’ın yakın arkadaşıdır. Tamirhane çetesinin liderlerinden biridir Araz ile.  İsmi gibi vurduğu yerden ses getiren; mahalle de hiç sevilmeyen pis işlere karışmış ve kirlenmiş bir gençtir. Zaten insanlarla da çok iyi anlaşamaz. 

Murat Göçmez Gelsin Hayat Bildiği Gibi oyuncusu olarak dizi de yer alacak

Sercan Gülbahar (Yaver)

Sercan Gülbahar 14 mayıs 1982 Diyarbakır doğumlu oyuncudur. Haliç Üniversitesinde oyunculuk dersleri alan Sercan Gülbahar 40 yaşındadır. Sercan Gülbahar daha önce Hayaller ve Hayatlar ve Kalbimdeki Deniz dizilerinde yer alma başarısı göstermiştir. Sercan Gülbahar Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisinde Yaver’i oynayacaktır.

Yaver Emin yani Sadi Payaslı’nın sağ koludur. Emin eski hayatını bitirip Sadi Payaslı olarak yeni hayatına geçince Yaver Emin abisini öldü sanmış yas tutmuştur ama sonradan Emin’in yaşadığını öğrenince hemen yanına koşmuş ve onun çevresinde ki tehlikeleri bir bir temizlemeye yemin etmiştir. Yaver sadık ve korkusuz bir adamdır. 

Sercan Gülbahar gelsin hayat Bildiği gibi oyuncusu oldu dizi de yaver karakter ile yer alacak

Galip Erdal (Osman Baba)

Galip Erdal Gelsin Hayat Bildiği Gibi Oyuncusu oldu. Osman Baba Ankara’da ki uyuşturucu ticaretinin %20’sini Osman baba yapar. Uyuşturucu ticaretinin yanında kadın ticareti de yapar fuhuş amaçlı. Yedi Emin tarafından yakalatılarak hapse girer. İşleri onun yerine oğlu Tahir yürütür. 

gelsin hayat bildiği gibi osman baba rolünde Galip Erdal yer alacaktır

Tolga Bayraklı (Tahir)

Tolga Bayraklı da Gelsin Hayat Bildiği Gibi oyuncuları arasında Tahir karakteri ile yer buldu. Tahir Osman Baba’nın oğludur. Osman hapse düşünce işleri Tahir yürütür ve Sadi Payaslı’nın peşine düşecektir.

Tolga Bayraklı gelsin hayat bildiği gibi dizisinde Tahir karakteri ile yer alacaktır Osman babanın oğludur

Merve Ergin (Ceren)

Ceren Aylin’in yakın arkadaşıdır; ancak Aylin hüküm giyen bir kız diye annesi Aylin ile konuşmasını istemez. 

Merve Ergin oyuncu olarak gelsin hayat bildiği gibi dizisinde yer alacaktır

Gözde Kırgız (Mahur)

Mahur Can’ın annesidir. Can’ın ne kadar iyi bir çocuk olduğunu bilir. Vefakar bir annedir. 

Gözde Kırgız gelsin hayat bildiği gibi dizisinde Mahur karakteri ile yer alacaktır

Besim Demirkıran (Mehmet)

Besim Demirkıran Gelsin Hayat Bildiği Gibi oyuncu kadrosunda Mehmet karakteri ile yer alacaktır.  Mehmet Can’ın babasıdır. Can yüzünden işsiz kalsa da oğlunu seven bir babadır. Besim Demirkıran oyuncu olarak gelsin hayat bildiği gibi dizisinde Mehmet karakteri ile yer alacaktır

Özlem Türay (Aygün)

Melek’in annesidir. Özlem Türay gelsin hayat bildiği gibi dizisi oyuncusu olacaktır. Melek'in annesidir.

Tolga İSKİT (Celal)

Gelsin Hayat Bildiği Gibi oyuncu kadrosunda Melek’in üvey babası olarak yer alacaktır. Celal Melek’e cinsel istismarda bulunmuş Melek sonunda onu merdivenlerden itip düşürerek sakat kalmasına neden olmuştur. Uzun süre hastanede kalan Celal hastaneden çıkmış tekerlekli sandalyeye mahkum kalmıştır. Celal daha sonra yürümeye başlasa da bunu Melek daha çok ceza alsın diye gizlemektedir. 

Tolga İSKİT gelsin hayat bildiği gibi gelsin dizisinde yer alacak melek'in üvey babasıdır.

Ebru Ünlü (Meltem)

Ebru Ünlü Gelsin Hayat Bildiği Gibi oyuncuları arasında Meltem karakterine hayat verecektir. Meltem Derya’nın iş arkadaşı ve sırdaşıdır. Hastanede hemşire olarak çalışır. 

Ebru Ünlü gelsin hayat bildiği gibi dizisinde meltem karakteri ile yer alacaktır. Meltem iş arkadaşıdır.

Celal Tak (Mahir)

Celal Tak Gelsin Hayat Bildiği Gibi oyuncuları arasında Mahir karakterine hayat verecek. Mahir Karabayır lisesinin müdürüdür. Karabayır’dan nefret etmektedir. Okulun müdür olduğunu değil çocukların çobanı olduğunu düşünmektedir. 

celal tak oyuncu olarak gelsin hayat bildiği gibi gelsin dizisinde okul müdürü olarak yer alacaktır

Zeynep Koltuk (Türkan)

Zeynep Koltuk Gelsin Hayat Bildiği Gibi oyuncu kadrosunda Türkan karakteri ile yer alacaktır. Türkan mahallenin dul kadınlarından biridir. Türkan güzel bir kadındır bu yüzden mahallenin azgınları Türkan’a ile yakından ilgilenir. Türkan çalışmaz kızının çalışıp kirayı ödemesini; eve bakmasını ister. 

zeynep koltuk gelsin hayat bildiği gibi dizisi oyuncusu oldu Gizem'in annesidir.

Umut Aksoy (Yavuz Hoca)

Yavuz Hoca hapisten çıkan çocukları kontrol eden rehber öğretmendir. Karabayır lisesi rehber öğretmeni Yeliz’e aşık olacaktır. 

umut aksoy gelsin hayat bildiği gibi oyuncusu oldu dizi de hoca olarak yer alacaktır

Fatih Çetintaş (Nevzat)

Fatih Çetintaş Nevzat karakteri ile Gelsin Hayat Bildiği Gibi oyuncu kadrosunda yer alacak. Fatih Çetintaş 2 Mart 1984 Keşan doğumludur ve 38 yaşının içinde. Daha önce Alev Alev dizisinde yer alan Fatih Çetintaş tiyatro sahnelerinde oyunculuk deneyimi kazanmıştır.

Nevzat Karabayır mahallesinde yaşayan tamirhane çetesinin mensuplarından biridir. Araz, Bora ve Vural’ın abisi olarak kendini tanımlar. Yürekli bir gibi görünse de aslında çok korkaktır. 

gelsin hayat bildiği gibi dizisinde nevzat karakteri ile Fatih Çetintaş yer alacak.

Aleyna Çalışkan (Leyla)

Aleyna Çalışkan Gelsin Hayat Bildiği Gibi Gelsin oyuncu kadrosunda Leyla karakteri ile yer alacaktır. Leyla Araz’ın ekibinde olan kötü kalpli bir kızdır. Can ile ilişki yaşayacak Can’dan haberleri Araz’a getirmek Leyla’nın görevidir. Leyla 12 B sınıfının öğrencisidir.

Aleyna Çalışkan gelsin hayat bildiği gibi leyla karakteri ile yer alacaktır karabayır lisesi öğrencisidir.

Gökmen Kasabalı (Başsavcı)

Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisine yeni gelen oyuncu olan Gökmen Kasabalı 40 yaşında bir tiyatro oyuncusu ve dans sanatçısıdır. Diriliş Ertuğrul dizisi en önemli dizisidir.

İstanbul Cumhuriyet Başsavcısıdır. Sadi Payaslı ile işbirliği yapacaktır. Gelsin Hayat Bildiği Gibi de Başsavcı sadiye iş teklif edecek

Pamir Pekin (Doktor Kıvanç Zevret)

İlişki Durumu Karışık dizisi ile çok sevilen Pamir Pekin son olarak Olağan Şüpheliler dizisinde yer almıştı. 31 Mayıs 1979 İstanbul doğumlu olan Pamir Pekin 43 yaşındadır. Marmara Üniversitesi Ekonometri mezunu olan Pamir Pekin 183 cm boyunda ve 72 kg ağırlığındadır.

Gelsin Hayat Bildiği gibi dizisinde Kıvanç Zevret işinde oldukça başarılı bir cerrahtır. İlişkilere güven duymamasından dolayı yalnızca bir tane ilişkisi olmuştur. Deryanın da görüşleri kendisi gibi olduğu için ortak noktaları vardır. Hayatında yeni bir sayfa açmak isteyen Kıvanç Kaarabayır Merkez Hastanesine başhekim olarak atanır. Sadi ile bir geçmişi vardır.

pamir pekin gelsin hayat bildiği gibi oyuncu kadrosunda bir doktor olarak yer alacak

Neslihan Yeldan (Asuman)

Gelsin Hayat Bildiği gibi oyuncuları arasına katılan Neslihan Yeldan 25 Şubat 1969 İstanbul doğumludur. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümünden mezun olmuştur. 166cm boyunda ve 53 kg olan güzel oyuncu daha önce Sen Çal Kapımı, İstanbullu Gelin, Kuzey Güney, Kiraz Mevsimi gibi yapımlarda rol almıştır.

Asuman, Hemşire Derya’nın ablasıdır.blank

Tolga Güleç

Tolga Güleç 1981 Hatay doğumludur.  41 yaşında olan Tolga Güleç Dokuz Eylül Üniversitesinde Tiyatro eğitimini tamamlamıştır. Tolga Güleç oyuncu Yeliz Şar ile evlidir ve 1.76 metre boyunda ve 74 kilo ağırlığında olan Tolga Güleç son dönemde Leke, Masumiyet ve Fazilet Hanım ve Kızları gibi dizilerde başrolde e yer almıştır.

tolga güleç gelsin hayat bildiği gibi oyuncusu olacak dizi de fark yartacak

Ahmet Arıman (Tayfun Hoca)

Hababam Sınıfı Hayta İsmail olarak tanıdığımız Ahmet Arıman 27 Kasım 1955 Rize doğumludur. Oyunculuğunun yanı sıra müzisyenlik de yapmaktadır. Ayrıca usta oyuncu Poyraz Karayel, Öyle Bir Geçer Zaman Ki, Filinta gibi dizilerde de rol aldı.

Gelsin Hayat Bildiği Gibi Tayfun hoca

Kağan Uluca

Kağan Uluca’da Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisine yeni gelen oyunculardan oldu. Kağan Uluca dizi de Organize Şube Müdürü Serdar olarak yer alacak.  kağan uluca gelsin hayat bildiği gibi serdar müdür olarak yer alacak

Sabri Memi

Sabri Memi Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisinde Karabayır lisesinde bir hocadır. blank

Mert Kurdal

blank

Ayhan Bozkurt

ayhan bozkurt gelsin hayat bildiği gibi dizisinde yer alacak

Temmuz Gürkan Karacatemmuz gürkan karaca gelsin hayat bildiği gibi dizisinde yer alacak

Gelsin Hayat Bildiği Gibi Tanıtım Fragmanı

Gelsin Hayat Bildiği Gibi oyuncu kadrosuna yeni oyuncular dahil oldukça sayfamıza eklenecektir.

Yazı kaynağı : diziseti.tv

Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada
enteresan haberler

Yorum yapın