Oylarınızı istediğiniz Disrupt oturumları için verin

Duymadıysanız, siz – evet siz TechCrunch okuyucuları – adresindeki programlamada bir sesiniz ve oy hakkınız var. TechCrunch Bozma 202319–21 Eylül tarihlerinde San Francisco’da gerçekleşecek. Kitle Seçimi oylaması açık şimdi 17 Mayıs 23:59 PDT’ye kadar.

Son şans: Bugün, erken kayıt kartları kazanabileceğiniz ve 800$’a kadar tasarruf edebileceğiniz son gün. geçiş kartınızı satın alın bu gece 23:59 PDT’ye kadar!

TechCrunch Disrupt 2023’te programlamayı siz seçersiniz

Spesifik olarak, 17 yuvarlak masa tartışması ve 15 ara oturumdan hangisinin Disrupt gündeminde bir yer kazanacağına karar vermenize yardımcı olursunuz. Her kategoride en çok oyu alan 10 konuşmacı, programda konularını sunacak.

Hem yuvarlak masa toplantıları hem de aralar, Disrupt’ta büyük kalabalıklar çekiyor ve bunun iyi bir nedeni var. Bilginizi artırmanıza ve işinizi büyütmenize yardımcı olan hayati konulara ve konulara odaklanırlar. İki biçimin farkı şu şekildedir:

  • yuvarlak masa toplantıları: Etkileşime dayalı işbirliğine ve bağlantı kurup bilgi paylaştığınızda o sihirli anları yaratmaya odaklanan, uzmanların önderliğinde 30 dakikalık konuşmalar.
  • Aralar: 50 dakikalık, uzmanların rehberliğinde Soru-Cevap bölümü içeren oturumlar. Bunlar, girişimcilerin karşılaştığı belirli zorlukları çözmenin yollarını derinlemesine incelemenizi sağlar.

TechCrunch Disrupt 2023’te istediğiniz oturumlar için oy verin

Başını aşmak oylama sitesi 17 yuvarlak masa toplantısı ve 15 ara oturumun konularını, açıklamalarını ve konuşmacılarını görmek için (kaydırın veya filtreleri ve arama özelliğini kullanın). Olumlu oy vermek için bir oturum başlığının solundaki ok simgesini tıklayın. En yüksek oyu alan 10 yuvarlak masa toplantısı ve 10 çıkış, Disrupt gündeminde yer alacak.

Favorilerinizi Disrupt yapmak için çok oy almanız gerekecek, bu yüzden işi bitirmek için iş arkadaşlarınız, hayranlarınız, aileniz ve arkadaşlarınızdan oluşan ağlarınıza dokunun.

Oyalanma – oylama dönemi 17 Mayıs 23:59 PDT’de sona eriyor.

Seni istiyoruz! Burada oy verin favori yuvarlak masa toplantılarınız ve ara oturumlarınız için. Acil HATIRLATMA: Erken rezervasyon fiyatları sona eriyor bugün, 12 Mayıs 23:59 PDT. biletinizi şimdi satın alın 800$’a kadar tasarruf etmek için!

Şirketiniz TechCrunch Disrupt 2023’e sponsor olmak veya katılmakla ilgileniyor mu? Sponsorluk satış ekibimizle şu şekilde iletişime geçin: bu formu doldurmak.

kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada

Similar Posts

Bir cevap yazın